Subskrypcja
SubskrypcjaSzukaj
Szukaj

Forum grupa: Biura turystyczne

Nowy organizator na rynku turystycznym

Data wysłania: 2017-04-18 11:12 Autor: Czytelnik IP automat

Aktualność:
Pojawiło się nowe biuro reprezentacji zagranicznych DMC na polskim rynku incentive.

MICEadvice Poland to nowe biuro reprezentacji zagranicznych DMC działające na polskim rynku incentive od początku 2017 roku. Sektor wyjazdów motywacyjnych rozwija się dynamicznie i coraz częściej zagraniczne firmy zaczynają interesować się współpracą z Polską. Specyfika rodzimego rynku incentive, odmienna od innych krajów europejskich, skłania zagraniczne DMC do szukania przedstawicieli w Polsce, którzy nie tylko pomogą im nawiązać biznesowe kontakty, ale również będą wspierać w zrozumieniu lokalnych uwarunkowań i pomogą stworzyć oferty odpowiadające wymaganiom klienta.

Założycielka i właścicielka MICEadvice Poland Monika Wąs od ponad dwudziestu lat związana jest z branżą MICE. Swoje doświadczenie zdobywała jako pilot wyjazdów incentive i project manager odpowiedzialny za projekt od momentu podpisania umowy poprzez realizację imprezy aż do rozliczenia powykonawczego. Dobrze poznała prywatnie i zawodowo większość krajów europejskich, kraje Ameryki Południowej, Azji, Afryki, Ameryki Północnej, Nową Zelandię. Zna z praktyki atuty zagranicznych destynacji, potrzeby polskich klientów i wymagania organizatorów wyjazdów. Dlatego postanowiła wykorzystać swoją wiedzę, doświadczenie oraz kontakty i stworzyć narzędzie, przy pomocy którego efektywnie może pośredniczyć między zagranicznymi DMC i polskimi agencjami incentive house.

Tak powstało MICEadvice Poland. MICEadvice Poland obecnie reprezentuje dziesięć firm DMC działających w szesnastu krajach.


Starsze informacje 2017-04-14


Na rynek turystyczny wchodzi nowy organizator turystyki. Biuro Tourasia Polska S. A., którego większościowym udziałowcem jest szwajcarskie biuro podróży Tourasia.

Spółka Tourasia Polska zgodnie z danymi z Krajowego Rejestru Sądowego została założona w lutym 2017 r. Na początku kwietnia uzyskała wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego. Prezesem Zarządu spółki został Piotr Chojnowski. Jej kapitał zakładowy wynosi 860 tys. zł. W skład rady nadzorczej wchodzi prezes Tourasii Stephan Roemer, a także Fritz Baumgartner i Veronika Bulovsky. Siedziba spółki znajduje się w Warszawie przy ulicy Wiejskiej.

Touroperator posiada gwarancję ubezpieczeniową wystawioną przez Europaische Reiseversicherung AG, która opiewa na 405 tys. zł. Jest ona ważna do 31 marca 2018 roku.

  • Nowy touroperator na polskim rynku 

   [2017-09-04 13:13 77.65.107.*]

   Też mi gwarancja.   odpowiedz »

  • Nowy touroperator na polskim rynku 

   [2017-04-18 11:12 109.173.218.*]

   Trochę śmieszna ta gwarancja. To pierwszy sukces PIU. Ubezpieczyć nisko resztę zapłaci fundusz.   odpowiedz »

  • Nowy touroperator na polskim rynku 

   [2017-04-18 17:02 83.13.135.*]

   co to jest za organizator, ma tylko 405 tyś gwarancje ubezpieczeniową i chyba jeszcze nie z Polski.   odpowiedz »

  • Nowy touroperator na polskim rynku 

   [2017-04-19 01:53 83.30.141.*]

   405 tys zł???? to chyba na waciki   odpowiedz »

  • Nowy touroperator na polskim rynku 

   [2017-04-19 09:16 89.71.126.*]

   Osobom podważającym wysokość gwarancji sugeruję sięgnąć do Rozporządzenia określającego dokładnie jej wysokość... no chyba że podważacie decyzję Marszałka, że zezwolenie na działalność wydał nieprawnie bo gwarancja za mała... rozumiem, ze osoby wypowiadające się wyznają zasadę, że lepiej zapłacić więcej niż mniej niż to wymaga prawo i np. podatki zamiast 23% Vatu płacą 30% tak na wszelki wypadek, a i za chleb w sklepie zamiast 3 zł zostawiają sprzedawcy 3,5 tak na wszelki wypadek... ;)   odpowiedz »

   • Nowy touroperator na polskim rynku 

    [2017-09-07 01:27 94.254.133.*]

    W końcu jakiś logiczny komentarz dotyczący tych wszystkich pseudospeców wiedzących wszystko najlepiej :-)   odpowiedz »

  • Nowy organizator na rynku turystycznym 

   [2017-05-09 21:55 83.22.255.*]

   W obecnej sytuacji na rynku gdy touroperatorzy tzw polscy i z Niemiec działają ewidentnie w kierunku unicestwienia polskiego rynku agencyjnego, każdy nowy touroperator (czytaj konkurent dla polskich i obcych gigantów) to dobry krok w kierunku zwiększenia konkurencji. Już wkrótce zapewne poznamy politykę sprzedaży Nowego. Ale w chwili obecnej to tylko dobry sygnał dla agentów. Reisebus Częstochowa   odpowiedz »

 
     

Powrót do wątkówOdśwież

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij