Subskrypcja
SubskrypcjaSzukaj
SzukajForum grupa: Turystyka zagraniczna przyjazdowa

POT promuje polskie miasta w Holandii

Data wysłania: 2018-01-12 20:36 Autor: Czytelnik IP automat

Aktualność:
Billboardy, prezentacje i reklamy w Internecie. Trwa promocja polskich miast w Holandii, zorganizowana przez Polską Organizację Turystyczną.

Kilkadziesiąt billboardów JCDecalux promuje Gdańsk oraz Kraków w Amsterdamie i Utrechcie. To część zorganizowanej przez Polską Organizację Turystyczną akcji, towarzyszącej targom Vakantiebeurs. Oba miasta prezentują również swoją ofertę podczas trwających w Utrechcie targów turystycznych.

Kampania outdoor jest uzupełnieniem kampanii obu miast, którą prowadzimy również w Internecie - mówi Andrzej Pawluszek, wicedyrektor Zagranicznego Ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej w Amsterdamie. Tegoroczna kampania potrwa do końca stycznia.

Zależało nam, aby zaintrygować Holendrów pięknem Gdańska i Krakowa - podkreśla koordynująca działania outdoor Małgorzata Duijnmayer z amsterdamskiego ośrodka POT.

Billboardy zawisły w centralnych punktach Amsterdamu i Utrechtu, m.in. na stacjach kolejowych, przystankach autobusowych oraz przy największych placach np. Leidseplain w Amsterdamie.

Dużym zainteresowaniem cieszy się także oferta stolicy Dolnego Śląska. Stoisko miasta było oblegane przez turystów podczas targów Vakantiebeurs, a multimedialnej prezentacji Moniki Trznadel o walorach turystycznych Wrocławia wysłuchało kilkudziesięciu blogerów, dziennikarzy oraz przedstawicieli branży turystycznej.

Bez wątpienia zainteresowanie Holendrów Wrocławiem jest coraz większe, możemy zaobserwować pozytywny efekt promocji miasta jako Europejskiej Stolicy Kultury w 2016 r. - wskazuje Andrzej Pawluszek.

Przedstawiciele Polskiej Organizacji Turystycznej chcieliby zachęcić pozostałe miasta do większego zaangażowania promocyjnego na rynku niderlandzkim.

Zdecydowanie brakuje Warszawy oraz Poznania - mówi dyrektor ośrodków POT w Beneluksie Dominika Szulc i podkreśla jednocześnie, że ma nadzieję, iż sukces promocji Gdańska, Krakowa i Wrocławia zachęci je do promocji w Holandii.

  • Polskie miasta na plakatach w Holandii 

   [2018-01-12 20:36 81.219.226.*]

   Warszawa z powodzeniem może takie kampanie organizować we własnym zakresie, bez niczyjego pośrednictwa!   odpowiedz »

   • Polskie miasta na plakatach w Holandii 

    [2018-01-12 20:39 31.182.147.*]

    oczywiście że może ale będzie drożej i tego nie robi   odpowiedz »

 
     

Powrót do wątkówOdśwież

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij