Subskrypcja
Subskrypcja

Szukaj
Szukaj

Forum grupa: Turystyka biznesowa

POT uhonoruje Mecenasa Kongresów Polskich

Data wysłania: 2018-02-09 07:50 Autor: Czytelnik IP automat

Aktualność:
W środę 7 lutego w siedzibie Polskiej Organizacji Turystycznej został podpisany nowy regulamin Programu Ambasadorów Kongresów Polskich - poinformowała Polska Organizacja Turystyczna.

Program ten jest realizowany wspólnie przez Polską Organizację Turystyczną Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce" i wspierany regionalnie w ramach działań lokalnych Klubów Ambasadora (Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Kraków, Katowice, Lublin i Kielce). Od 1998 roku służy on promowaniu Polski, jako miejsca organizacji międzynarodowych kongresów i konferencji.

Dzięki nowo wprowadzonym zmianom do Regulaminu Programu Ambasadorów Kongresów Polskich podczas tegorocznej Gali Ambasadorów Kongresów Polskich obok Ambasadorów wyróżnieni zostaną po raz pierwszy również Mecenasi Kongresów Polskich.

Nagroda dla Mecenasa Kongresów Polskich jest naturalnym uzupełnieniem tytułu Ambasadora Kongresów Polskich. Ambasador dla kongresu lobbuje na jego rzecz i potrzebuje wsparcia finansowego dla wydarzenia, o które zabiega. Nowa nagroda Mecenasa Kongresów jest formą uhonorowania i docenienia roli sponsora wspierającego organizowane spotkanie czy wydarzenie.

Zgodnie z Regulaminem Programu AKP prawo zgłaszania kandydatur do tytułu honorowego Ambasador Kongresów Polskich lub Mecenasa Kongresów Polskich mają jednostki organizacyjne Polskiej Akademii Nauk, uczelnie i szkoły wyższe, stowarzyszenia i organizacje naukowe, instytucje kulturalne, organizacje gospodarcze, pozarządowe i samorządowe, Polska Organizacja Turystyczna, Stowarzyszenie "Konferencje i Kongresy w Polsce", członkowie Kapituły, miejskie/regionalne Convention Bureau, a także osoby wcześniej uhonorowane tytułem Ambasadora Kongresów Polskich.

    • POT nagrodzi mecenasów kongresów 

      [2018-02-09 07:50 78.11.40.*]

      działania pozorne - nic z tego nie wynika...   odpowiedz »

 
     

Powrót do wątkówOdśwież

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij