Dział: Dam pracę

Dla naszych klientów w Wielkiej Brytanii

Data ważności: 2005-12-01
Województwo: -wszystkie-

Dla naszych klientów w Wielkiej Brytanii poszukujemy
OPIEKUNÓW OSÓB STARSZYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Miejsce zatrudnienia: Wielka Brytania
Pracodawca: Prywatne Domy Opieki

Warunki pracy
1-2 letnia umowa o pracę (z możliwością przedłużenia)
Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy 37 - 44 godzin tygodniowo
Szkolenie i możliwość awansu

Oferujemy
Stawka podstawowa od 5 funtów brytyjskich za godzinę brutto (od min. 10,5
tys. funtów rocznie brutto)
Płatne nadgodziny
Płatny urlop wypoczynkowy 4 tygodni
Zakwaterowanie

Główne obowiązki
Opieka nad pensjonariuszami, którymi są ludzie starzy, często niepełnosprawni, z demencją
Zapewnienie wysokich standardów higieny
Pomoc pensjonariuszom mającym trudności z poruszaniem się, fizycznie niepełnosprawnym, nieprzytomnym
Pomoc w rehabilitacji psychicznej i fizycznej pensjonariuszy

Wymagania
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Motywacja i chęć pracy z ludźmi starszymi
Minimum średnie wykształcenie
Mile widziane doświadczenie w wolontariacie, hospicjach lub szpitalach
Niekaralność, dobry stan zdrowia

CV wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy odsyłać na adres biura.

Ogłoszeniodawca

Firma: AMIPOL