Dział: Dam pracę

PRACA W BIURZE TURYSTYCZNYM

Data ważności: 2010-11-14
Województwo: Małopolskie

F.H.U Gomar

Firma nasza powstała w 1992 roku. W branży ubezpieczeniowej jesteśmy obecni na rynku od 1998 roku. Zatrudniamy 20 agentów na pełny etat. Jesteśmy jedną z największych i najczęściej nagradzanych multiagencji w Krakowie i Małopolsce za najlepsze wyniki sprzedażowe w wiodących towarzystwach ubezpieczeniowych.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy i poszerzeniem działalności o branże turystyczną:

Poszukujemy kreatywnych i bardzo ambitnych osób do nowej
Agencji Turystycznej
miejsce pracy:
Kraków, Kurdwanów
Kraków, Ruczaj Zaborze
Region: małopolskie
Opis stanowiska:
Bezpośrednia obsługa klienta
Przygotowywanie ofert turystycznych
Sprzedaż wyjazdów turystycznych
Współpraca z organizatorami wyjazdów
Rozliczanie imprez sprzedanych przez biuro
Wymagania:
Minimum dwuletnie doświadczenie w biurze podróży
Biegła znajomość systemów rezerwacyjnych
Wykształcenie minimum średnie
Znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
Szkolenia w kraju oraz za granicą

Praca typowo biurowa - żadna forma akwizycji

CV i LM prosimy przesłać na adres:

prosimy o dopisanie następującej klauzuli "wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych dz. U. Nr.133 poz. 883)

więcej o nas na www.witwicka.pl

Ogłoszeniodawca

Firma: F.H.U. GOMAR