Dział: Dam pracę

Animator TUI best Family

Data ważności: 2011-12-18
Województwo: --poza-Polską--

TUI Service AG poszukuje osób chętnych do pracy w klubach TUI best Family w sezonie lato 2012.
Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy z dziećmi, a prowadzenie zajęć sportowych dla dorosłych to dla Ciebie sama przyjemność, to mamy dla Ciebie doskonałe stanowisko pracy:

praca za granicą

Nr ref.: BF/2012

Obowiązki:
- Prowadzenie urozmaiconego programu animacyjnego skierowanego do dzieci
- Prowadzenie show dla dzieci
- Odpowiedzialność za bezpieczeństwo dzieci podczas realizacji zajęć objętych programem animacyjnym
- Prowadzenie zajęć sportowych (fitness, aerobic) dla dorosłych, przy współpracy z międzynarodową animacją hotelową
- Udział w wieczornym programie animacyjnym
- Pomoc Klientom, tłumaczenie na język polski programu animacji
- Pełnienie funkcji osoby kontaktowej dla Klientów TUI

Oczekiwania wobec Kandydatów:
- Preferowany kierunek studiów pedagogika, turystka i rekreacja
- Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi oraz dorosłymi
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie atutem
- Odpowiedzialność oraz umiejętność oceny sytuacji w momentach kryzysowych
- Wesołe oraz entuzjastyczne nastawienie do pracy
- Otwartość, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole (także międzynarodowym)
- Ukończony kursy wychowawców kolonijnych, kurs ratownika, kurs pierwszej pomocy lub kurs fitness będzie dodatkowym atutem
- Dyspozycyjność w okresie 10.06.2012 - 20.09.2012 - warunek konieczny

Co oferujemy?
- Profesjonalne otocznie i wysoką kulturę pracy u wiodącego organizatora podróży w Europie
- Sezonową umowę o pracę ze szwajcarskim pracodawcą, pełne ubezpieczenie oraz konkurencyjne wynagrodzenie
- Bezpłatne, zagraniczne szkolenie przygotowujące do pracy
- Pracę w przyjaznym zespole w wakacyjnej atmosferze
- Pokrycie kosztów wyjazdu do miejsca pracy i powrotu do kraju
- Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- Dla najlepszych możliwość przedłużenia kontraktu na kolejny sezon

Jeśli pracujesz chętnie z ludźmi, a szczególnie z dziećmi i spełniasz powyższe kryteria czekamy na Twoją aplikację! Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji z nr ref. "BF/2012" w temacie na adres:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Ogłoszeniodawca

Firma: TUI Poland