Dział: Dam pracę

Key Account Manager ds. Turystyki

Data ważności: 2012-02-12
Województwo: Warmińsko-mazurskie

Gruper Sp. z o.o. - jesteśmy pierwszym i największym polskim serwisem zakupów grupowych, oferującym każdego dnia atrakcyjne usługi i produkty dostępne szerokiej rzeszy klientów w największych miastach Polski. W wyniku dynamicznego rozwoju w ciągu zaledwie 18 miesięcy działania dołączyliśmy do grona 10 największych firm e-commerce według rankingu Gemius 9/2011. Chcesz wykorzystać swój potencjał i kreatywność w niezwykle szybko rozwijającej się firmie i branży - dołącz do nas. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Region działania: Warmia i Mazury

Zadania:
• pozyskiwanie kontraktów z Partnerami z branży turystycznej;
• budowanie i utrzymywanie stałych relacji z Partnerami;
• realizacja ustalonych celów sprzedażowych;
• bezpośrednie, telefoniczne oraz mailowe kontakty z Partnerami;
• analiza i dbanie o stały wzrost jakości ofert;
• dbałość o wizerunek firmy.

Oczekujemy:
• min. rocznego doświadczenia na stanowisku handlowca (mile widziane doświadczenie w turystyce);
• znajomości co najmniej jednego języka obcego w stopniu komunikatywnym;
• doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu nowych klientów biznesowych (B2B);
• wykształcenia wyższego (min. licencjat)
• umiejętności negocjacyjnych i analitycznego myślenia;
• umiejętności pracy pod presją czasu;
• umiejętności organizacji pracy własnej;
• inicjatywy oraz zaangażowania.

Oferujemy:
• udział w tworzeniu sił sprzedaży najszybciej rozwijającej się branży;
• pracę w dynamicznym i miłym zespole osób posiadających wieloletnie doświadczenie biznesowe;
• atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami sprzedaży;
• realną możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres

Ogłoszeniodawca

Firma: Gruper