Dział: Dam pracę

Manager ds. Turystyki

Data ważności: 2012-04-06
Województwo: Mazowieckie

Firma handlowa działająca na terenie całego kraju, z siedzibą w Warszawie, poszukuje ambitnych, nastawionych na osiąganie sukcesów doświadczonych menedżerów na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

opracowywanie planów sprzedaży dla podległego zespołu;
realizacja celów sprzedażowych poprzez efektywne zarządzanie zespołem i egzekwowanie ustalonych celów;
wdrażanie metod i rozwiązań, wspomagających zespół w realizacji wyniku sprzedaży;
rekrutacja, ocena, szkolenie i rozwój zespołu w zakresie kompetencji sprzedażowych;
przygotowywanie planów rozwoju.

Wymagania

doświadczenie w zarządzaniu kilkunastoosobowym zespołem sprzedażowym, realizacji jego planów sprzedaży;
doświadczenie w wyznaczaniu i egzekwowaniu celów;
konsekwencja w dążeniu do realizacji celów;
bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu;
sumienność i zaangażowanie w pracę;
wykształcenie wyższe;
bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
atutem będzie znajomość rynku turystycznego, a w szczególności zagadnień dotyczących przygotowania produktów turystycznych.

Oferujemy

ambitną pracę w nowoczesnej branży;
wynagrodzenie powiązane z wynikami sprzedaży;
możliwość rozwoju zawodowego;
przyjazną atmosferę w zespole.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie rekrutacji proszone są o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres:

m

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.