Dział: Dam pracę

Animator TUI best Family ( praca w Turcji)

Data ważności: 2012-05-16
Województwo: --poza-Polską--

TUI Service AG poszukuje osób na stanowiska Animatorów na sezon letni 2012

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom wielu rodzin, od lata 2012 wprowadzamy nowy rodzinny koncept klubowy. TUI best Family to międzynarodowa animacja zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. Od rana do wieczora zapewniamy ekscytujące i różnorodne atrakcje, ponieważ animatorzy TUI best Family zapewniają bogaty program animacyjny i rozrywkowy. Kluby TUI best Family z polską animacją można znaleźć w Egipcie, Grecji, Turcji oraz na Cyprze.

Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy z dziećmi, a prowadzenie zajęć sportowych dla dorosłych to dla Ciebie sama przyjemność, to mamy dla Ciebie doskonałe stanowisko pracy:

Animator TUI best Family

praca za granicą

Nr ref.: BF_T/2012

Obowiązki:
* Prowadzenie urozmaiconego programu animacyjnego skierowanego do dzieci
* Prowadzenie show dla dzieci
* Odpowiedzialność za bezpieczeństwo dzieci podczas realizacji zajęć objętych programem animacyjnym
* Prowadzenie zajęć sportowych (fitness, aerobic) dla dorosłych, przy współpracy z międzynarodową animacją hotelową
* Udział w wieczornym programie animacyjnym
* Pomoc Klientom, tłumaczenie na język polski programu animacji
* Pełnienie funkcji osoby kontaktowej dla Klientów TUI

Oczekiwania wobec Kandydatów:
* Doświadczenie w pracy z dziećmi oraz dorosłymi
* Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie atutem
* Odpowiedzialność oraz umiejętność oceny sytuacji w momentach kryzysowych
* Student lub absolwent kierunku turystyka i rekreacja, albo licencja pilota wycieczek zagranicznych wraz z ważnym identyfikatorem
* Wesołe oraz entuzjastyczne nastawienie do pracy
* Otwartość, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole (także międzynarodowym)
* Ukończony kursy wychowawców kolonijnych, kurs ratownika, kurs pierwszej pomocy lub kurs fitness będzie dodatkowym atutem
* Dyspozycyjność w okresie 07.06.2012 - 20.09.2012 - warunek konieczny

Co oferujemy?
* Profesjonalne otocznie i wysoką kulturę pracy u wiodącego organizatora podróży w Europie
* Sezonową umowę o pracę ze szwajcarskim pracodawcą, pełne ubezpieczenie oraz konkurencyjne wynagrodzenie
* Bezpłatne, zagraniczne szkolenie przygotowujące do pracy
* Pracę w przyjaznym zespole w wakacyjnej atmosferze
* Pokrycie kosztów wyjazdu do miejsca pracy i powrotu do kraju
* Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
* Dla najlepszych możliwość przedłużenia kontraktu na kolejny sezon

Jeśli pracujesz chętnie z ludźmi, a szczególnie z dziećmi i spełniasz powyższe kryteria czekamy na Twoją aplikację!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji z nr ref. "BF_T/2012" w temacie na adres:

Więcej informacji o firmie na stronie www.tui.pl/kariera.

Ogłoszeniodawca

Firma: TUI Poland