Dział: Dam pracę

Praca w salonie ITAKA

Data ważności: 2012-08-31
Województwo: Mazowieckie

Nowo otwierany Salon Biura Podróży Itaka w prestiżowej lokalizacji w Warszawie pilnie poszukuje kandydatów na stanowisko:
Specjalista ds. Turystyki
Główne zadania na stanowisku:
• Profesjonalna obsługa Klientów indywidualnych (obsługa bezpośrednia, mailowa i telefoniczna)
• Rezerwacja i sprzedaż imprez turystycznych, ubezpieczeń turystycznych oraz imprez dodatkowych zgodnie z oczekiwaniami Klienta
• Pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie dobrej współpracy ze stałymi Klientami
• Dbanie o wygląd witryny okiennej i aktualizacja ofert
• Czynny udział w akcjach promocyjnych oraz lokalnych działaniach marketingowych
• Praca poprzez systemy rezerwacyjne wg. standardów B.P. Itaka
Oczekiwania od kandydatów:
• Wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki (3-5 rok studiów);preferowany kierunek turystyka i rekreacja
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
• Doświadczenie w branży turystycznej na podobnym stanowisku
• Znajomość systemów rezerwacyjnych (znajomość systemu Merlin X oraz oferty Itaki będzie dodatkowym atutem)
• Biegłej znajomości komputera (Ms Office, Power Point, Outlook, Internet)
• Wysoka znajomość standardów obsługi Klienta oraz znajomość technik skutecznej sprzedaży (mile widziane)
• Duża wiedza na temat regionów turystycznych oraz geografii świata
• Zainteresowanie podróżami oraz branżą turystyczną
• Dyspozycyjność i samodzielność
• Zorientowanie na wyniki
• Umiejętność pracy w zespole
• Duże zaangażowanie w wykonywaną pracę
Oferujemy:
• Możliwość łączenia pracy oraz zainteresowań z nauką
• Ciekawą pełną wyzwań pracę w młodym, zaangażowanym zespole
• Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
• Bezpłatne wynagrodzenie sprzedażowe i produktowe
• Odbywanie ciekawych podróży służbowych (study tour)
Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:

Ogłoszeniodawca

Firma: ITAKA