Dział: Dam pracę

Specjalista/ka ds. Turystyki

Data ważności: 2013-01-28
Województwo: Mazowieckie

Internetowe biuro Podróży, organizujące wyjazdy turystyczne dla grup i osób indywidualnych poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

1. Przygotowywanie ofert wyjazdowych dla klientów firmy
2. Obsługa klientów indywidualnych i grupowych,
3. Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz partnerów biznesowych,
4. Tworzenie oferty hotelowej dla firmy na kolejne sezony turystyczne,
5. Współpraca z hotelami i touroperatorami we wszystkich typowych destynacjach turystycznych
6. Współpraca z operatorami czarterowymi lub brokerami,
7. Dbanie o politykę jakości usług świadczonych przez firmę.

Wymagania:

1. Min. 3-letnie doświadczenie w sektorze turystycznym,
2. Znajomość systemów rezerwacyjnych Merlin X, BlueVendo - od strony agencyjnej jak i Touroperatora. Umiejętność modelowania oferty w odniesieniu do przelotów, hoteli, usług dodatkowych, umiejętność zarządzania marżą. Znajomość systemu TOM.
3. Umiejętność budowania bazy klientów.
4. Biegła znajomość języka angielskiego,
5. Gotowość do zagranicznych podróży służbowych,
6. Bardzo dobra znajomość programów Excel i Word
7. Uprawnienia pilota wycieczek - (wymóg konieczny)
8. Prawo jazdy kat. B (mile widziane)
9. Dyspozycyjność, doskonała organizacja pracy
10. Wysoka komunikatywność i zdolności negocjacyjne
11. Umiejętność pracy pod presją czasu i stresu

Oferujemy:

1. pracę w dobrze zmotywowanym zespole
2. możliwości rozwoju zawodowego
3. pracę z ludźmi, którzy lubią to co robią

W nadsyłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Ogłoszeniodawca

Firma: PROFTRAVEL SP. Z O.O.