Dział: Dam pracę

Dyrektor Hotelu

Data ważności: 2013-02-22
Województwo: Śląskie

W związku z dynamicznym rozwojem Spółka Hotele Diament S.A. będąca właścicielem i jednocześnie zarządzającym dziewięcioma obiektami Hotelowymi na południu Polski, poszukuje kreatywnych, dynamicznych, zaangażowanych Kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Województwo Śląskie
Opis stanowiska:
• Realizowanie planowanego budżetu finansowego,
• Kompleksowe zarządzanie obiektem hotelowym wraz z restauracją,
• Skuteczne zarządzanie zasobami ludzkimi,
• Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług,
• Wdrażanie polityki Spółki w zakresie jakości, sprzedaży, marketingu, zarządzania kosztami i zasobami ludzkimi,
• Utrzymywanie pozytywnych kontaktów ze stałymi klientami,
• Nadzór nad działaniami sprzedażowymi,
• Wdrażanie i stały nadzór nad procesami dotyczących optymalizacji funkcjonowania hotelu,
• Nadzór nad sprawnym i efektywnym funkcjonowaniem wszystkich działów hotelu,
• Współtworzenie strategii rozwoju hotelu oraz Spółki,
• Przygotowywanie i interpretacja wyników z działalności zarządzanego hotelu i ich bieżące raportowanie do Zarządu Spółki,

Wymagania:
• Udokumentowane, minimum trzyletnie doświadczenie w hotelarstwie i gastronomii na podobnym stanowisku,
• Praktyczna umiejętność zarządzania zespołem,
• Dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
• Umiejętność optymalizacji kosztów zarządzania hotelem,
• Wysokie umiejętności interpersonalne,
• Zorientowanie na wysoką jakość świadczonych usług,
• Umiejętności negocjacyjne,
• Zaangażowanie wykazujące dynamizm w codziennej pracy,
• Doskonała organizacja pracy,
• Umiejętność samo motywacji oraz motywowania współpracowników,
• Biegła znajomość pakietu MS Office,
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• Czynne prawo jazdy,
Oferujemy:
• Ciekawą pracę pełną wyzwań w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się organizacji;
• Perspektywy szybkiego rozwoju zawodowego;
• Atrakcyjny system motywacyjny;
• Dostęp do szkoleń;
• Narzędzia pracy - telefon komórkowy, laptop;

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r., poz. 101, nr 926).

Ogłoszeniodawca

Firma: Hotele Diament S.A.