Dział: Dam pracę

Praca od zaraz dla Kelnerka/ki Niemcy

Data ważności: 2014-01-03
Województwo: --poza-Polską--

Masz doświadczenie w pracy jako Kelner, Kelnerka ? Znasz język niemiecki. Lubisz poznawać nowych interesujących ludzi? Cenisz sobie pracę w miłej atmosferze ? Złóż aplikację i przekonaj się jak to jest pracować w miłym i sympatycznym zespole.
Szukamy właśnie Ciebie !!!!!

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Suhl

Nr referencyjny: B/31/KELL

Obowiązki:

Kompleksowa osługa gości restauracji
Pomoc w wyborze dań
Przyjmowanie zamówień
Budowanie pozytywnych relacji z gośćm
Dbanie o czystość w miejscu pracy

Wymagania:

Dobra znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie w pracy na stanowisku KELNER KELNERKA
Umiejętność pracy w zespole
Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy:

Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
Atrakcyjne wynagrodzenie, wyższe od stawek taryfowych
Pełen pakiet świadczeń socjalnych (ubezpieczenie emerytalne,
Płatny urlop, dodatek świąteczny
Organizację wyjazdu
Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
Pomoc w uzyskaniu meldunku w Niemczech
Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j. niemieckim wraz z kopią dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe na adres z adnotacją na jakie stanowisko Państwo aplikujecie lub o kontakt telefoniczny: +48 71 366 60 81, +48 71 366 64 55, +48 535 620 081.

Ogłoszeniodawca

Firma: Walter-Fach-Kraft