Dział: Dam pracę

Ankieter telefoniczny CATI

Data ważności: 2014-02-21
Województwo: Śląskie

Ankieter telefoniczny (ankieter CATI)
Firma HUMAN & HUNTER posiadająca certyfikat o numerze rejestru 6664, zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników oraz doradztwem personalnym.

Zakres obowiązków:
 Przeprowadzanie wywiadu telefonicznego z respondentem
 Wypełnianie ankiet przy pomocy programu CATI
 Zbieranie informacji oraz opinii w badaniach rynku

Wymagania:
 Miły głos
 Dobra znajomość obsługi komputera
 Komunikatywność
 Studenci zaoczni
 Studenci kierunków społecznych

Oferujemy
 Możliwość podjęcia dodatkowej pracy
 Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
 Elastyczny czas pracy: możliwość wyboru godzin pracy, praca dla osób studiujących
 Współpracę w oparciu o umowę zlecenie
 Atrakcyjne wynagrodzenie
Miejsce pracy: Katowice
Kandydatów spełniających opisane wymagania prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres , w tytule wpisując nazwę stanowiska.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm."

Ogłoszeniodawca

Firma: Human&Hunter