Dział: Dam pracę

Praca - INSTRUKTOR NARCIARSTWA

Data ważności: 2014-03-21
Województwo: -wszystkie-

Naszą siłą są ludzie! SnowShow został stworzony DLA i PRZEZ młodych ludzi, którzy potrafią się dobrze bawić. Jeśli też jesteś inteligentny, wiesz, czego chcesz i jak to zdobyć, dołącz do nas! Jeżdżą z nami głównie studenci - młodzi, zdolni, inteligentni ludzie, świadomi własnej wartości, mający w życiu ciekawe cele. Nasze wyjazdy to nie tylko praca, ale także nowe znajomości, może nawet przyjaźnie.

Ekipa SnowShow poszukuje kandydatów na stanowisko:

Instruktor Narciarstwa

Główne zadania na stanowisku:

 Samodzielne prowadzenie szkolenia narciarskiego dla grup (opartego na systemie szkolenia PZN) na wyjazdach w Alpach francuskich

Oczekiwania wobec Kandydatów:

 Preferowane: posiadanie ważnych uprawnieniń SITN PZN, ewentualnie MENIS
 Bardzo dobra znajomość ćwiczeń korygujących technikę jazdy oraz umiejętność ich doboru zgodnie z poziomem zaawansowania grupy
 Inicjatywa w działaniu oraz pełne zaangażowanie
 Komunikatywność i otwartość
 Dyspozycyjność marzec-kwiecień 2014 lub/i w sezonie zimowym 2014/2015

Oferujemy:
 Praca w zgranym i młodym zespole
 Perspektywa pracy w całym przyszłym sezonie zimowym 2014/2015
 Pełne ubezpieczenie, skipass, zakwaterowanie, transport

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres:
Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

Spiesz się, ponieważ mamy ograniczoną liczbę miejsc pracy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Ogłoszeniodawca

Firma: Biuro Podrózy 360º