Dział: Dam pracę

Główny Księgowy/ Księgowa

Data ważności: 2014-10-16
Województwo: Małopolskie

Wygoda Travel Sp. z o.o.
Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się biurem turystycznym/touroperatorem w Polsce. Współpracujemy z kontrahentami polskimi oraz zagranicznymi.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
Główna Księgowa / Księgowy
Miejsce pracy: Kraków, małopolskie

Opis stanowiska:
 Prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z ustawą o rachunkowości, przepisami dotyczącymi PIT, CIT i VAT
 Sporządzanie sprawozdań finansowych i wymaganych prawem deklaracji podatkowych
 Kontrola merytoryczna dokumentów i zapewnienie kompletności i poprawności księgowań
 Kontrola bieżących rozliczeń, przepływów bezgotówkowych, potwierdzanie sald z kontrahentami
 Nadzorowanie i tworzenie dokumentacji księgowej
 Dbałość o bezpieczeństwo podatkowe firmy
 Odpowiedzialność za kontakty i rozliczenia z Urzędem Skarbowym i ZUS
 Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej
 Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie

Wymagania:
 Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
 Znajomość przepisów prawa pracy, podatkowych i ubezpieczeń społecznych
 Znajomość pełnej księgowości
 Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
 Znajomość programów księgowych i pakietu Ms Office, w szczególności Excel
 Pełne zaangażowanie w wykonywane obowiązki
 Zdolność analitycznego myślenia

Oferujemy:
 Ciekawą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
 Niezbędne narzędzia pracy
 Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

Aplikacje:
 CV
 List motywacyjny

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Wygoda Travel Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie."

Ogłoszeniodawca

Firma: Wygoda Travel Sp. z o.o.