Dział: Dam pracę

RECEPCJONISTA/KA

Data ważności: 2014-11-04
Województwo: Pomorskie

Gryf Gdańsk poszukuje doświadczonych osób na stanowisko:

(miejsce pracy: Gdańsk)

Oczekiwania wobec kandydatów:
 Wykształcenie średnie
 Dobra znajomość niemieckiego lub rosyjskiego
 Nienaganna prezencja, wysoka kultura osobista i umiejętność nawiązywania relacji
 Znajomość obsługi urządzeń biurowych
 Znajomość programu do obsługi hotelu (Fidelio/Dm Plaza/Chart itp.) będzie dodatkowym atutem
 Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Najważniejsze obowiązki:
 Przyjmowanie i obsługa gości, meldowanie i wymeldowywanie, obsługa płatności
 Prezentowanie oferty i aktywna sprzedaż usług hotelowych
 Reagowanie na uwagi oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów w sposób gwarantujący satysfakcję Gości
 Przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz obsługa rezerwacji spływających drogą elektroniczną
 Utrzymanie czystości stanowiska pracy

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o nadesłanie CV ze zdjęciem na adres e-mail:
W temacie prosimy umieścić stanowisko: Recepcjonista/ka - Gdańsk.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133, poz.883)."

Ogłoszeniodawca

Firma: Gryf Gdańsk