Dział: Dam pracę

Opiekun obiektu noclegowego w Karpacz

Data ważności: 2014-11-20
Województwo: Dolnośląskie

Przedsiębiorstwo turystyczne BATUR w Karpaczu poszukuje osoby na stanowisko
opiekun/rezydent obiektu
Opis stanowiska
 do obowiązków pracownika należy witanie, żegnanie gości
 sprzątanie i przygotowanie apartamentów, pokoi pod wynajem
 opieka nad kondycją obiektu mu powierzonego
 obsługa i budowanie relacji z klientem
Wymagania
 wykształcenie min średnie
 umiejętność komunikacji i wysoka kultura osobista
 mile widzenie doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta
 dyspozycyjność i gotowość do pracy w święta i dni wolne
 prawo jazdy kat B
 samodzielność
 dobrze widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
Oferujemy
 umowę o pracę, podpisaną po miesiącu próbnym
 praca zmianowa w godzinach 8-15/11-18/15-22
 stałą pensję + system premiowy uzależniony od wyników
 współpracę z rzetelną i dynamiczną firmą
 możliwości rozwoju zawodowego
 ciekawą pracę w zgranym i dynamicznym zespole
 miłą atmosferę
 bardzo dobre warunki pracy
Aplikacje zwierające CV wraz z listem motywacyjnym, proszę przesyłać na adres

Ogłoszeniodawca

Firma: BATUR