Dział: Dam pracę

Animator Family Club (Turcja)

Data ważności: 2014-12-29
Województwo: -wszystkie-

Dla naszych gości stworzyliśmy gęstą sieć świadczeń na całym świecie. Animatorzy TUI są naszymi ekspertami dla najmłodszych gości w przedziale wiekowym od 4 do 12 lat. Bogaty program animacyjny jest ofertą, z której podczas wakacji spędzanych z naszą firmą mogą korzystać dzieci według swojego uznania i humoru.

Nie masz pomysłu jak spędzić wakacje?
Chcesz pracować dla wiodącego organizatora podróży w Europie?
Posiadasz doświadczenie w pracy z dziećmi, albo po prostu uwielbiasz dzieci?
Nie masz problemu z porozumiewaniem się w języku obcym?
Jesteś osobą otwartą, komunikatywną i odpowiedzialną?
Jesteś dyspozycyjny w okresie 05.06.2015-15.09.2015?
Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco to jest idealna oferta pracy dla Ciebie!

Twoje przyszłe obowiązki:
- Prowadzenie programu animacyjnego oraz show skierowanego do dzieci
- Odpowiedzialność za bezpieczeństwo dzieci podczas realizacji zajęć
- Udział w wieczornym programie animacyjnym
- Pełnienie funkcji osoby kontaktowej dla Klientów TUI

Oczekiwania wobec kandydatów:
- Doświadczenie w pracy z dziećmi
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Odpowiedzialność oraz umiejętność oceny sytuacji w momentach kryzysowych
- Paszport ważny minimum do 30.03.2016r.
- Dyplom ukończenia studiów w zakresie turystyk/ pedagogiki w stopniu licencjackim/magisterskim
- Ukończony kursy wychowawców kolonijnych, kurs ratownika, kurs pierwszej pomocy lub licencja pilota wycieczek będzie dodatkowym atutem
- Wesołe oraz entuzjastyczne nastawienie do pracy
- Otwartość, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole międzynarodowym
- Warunkiem koniecznym jest dyspozycyjność w okresie 05.06.2015-15.09.2015

Oferujemy:
- Profesjonalne otoczenie i wysoką kulturę pracy u wiodącego organizatora podróży w Europie
- Sezonową umowę o pracę, pełne ubezpieczenie oraz konkurencyjne wynagrodzenie
- Bezpłatne szkolenie przygotowujące do pracy
- Pracę w przyjaznym zespole w wakacyjnej atmosferze
- Pokrycie kosztów wyjazdu do miejsca pracy i powrotu do kraju
- Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- Dla najlepszych możliwość przedłużenia kontraktu na kolejny sezon

To my tworzymy świat podróży wyjątkowych! Chcesz stać się jego częścią? Aplikuj do nas poprzez formularz aplikacyjny: http://tnij.org/animat

Bardzo dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy że skontaktujemy się jedynie z

Ogłoszeniodawca

Firma: TUI Poland