Dział: Dam pracę

Pracownik Administracyjno-Biurowy

Data ważności: 2015-03-04
Województwo: Małopolskie

Firma krakowska o ugruntowanej pozycji działająca w branży transportowo - turystycznej, posiadająca w portfolio szeroką gamę produktów poszukuje w związku z rozwojem swoich struktur kandydata na stanowisko:

(Turystyka, Wynajem: Autokarów, Mikrobusów, Vanów)

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie
Numer referencyjny: PAB-Kraków/małopolskie

Opis stanowiska i zakres obowiązków:
• obsługa klientów (telefoniczna, mailowa, sporadycznie bezpośrednia) przyjmowanie zleceń i udzielanie odpowiedzi na zapytania klientów,
• zarządzanie korespondencją przychodzącą oraz wychodzącą, wprowadzanie danych do systemu,
• przygotowywanie wycen
• wystawianie faktur,
• kontakt z księgowością,
• obsługa sekretariatu, wykonywanie czynności administracyjno-biurowych: segregowanie dokumentów,
• kontrola czasu pracy oraz kart badań okresowych kierowców
• współpraca z podwykonawcami
• przygotowywanie dokumentów według wymagań klientów zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami,
• obsługa centrali telefonicznej
• dbanie o stan przestrzeni biurowej,
• poszukiwanie i rekomendowanie rozwiązań podnoszących efektywność działań w obszarze administracji,
• aktywna współpraca z zespołem operacyjnym
• kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

Wymagania:
• biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B2/C1),
• wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów, pod warunkiem dyspozycyjności w wymiarze pełnego etatu)
• sprawne posługiwanie się pakietem MS Office (Word, Excel, Outlook) i urządzeń biurowych,
• nastawienie na klienta
• wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i zorientowanie na wynik
• samodzielność w realizacji powierzonych zadań
• doskonała organizacja pracy w tym dokładność, rzetelność oraz umiejętność priorytetyzacji zadań
• wysoki poziom kultury osobistej
• opanowanie, komunikatywność, pozytywne nastawienie
• otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność pracy w zespole
• motywacja do pracy,
• dobra dykcja, umiejętność słuchania i poprawne posługiwanie się językiem polskim,
• umiejętność analitycznego myślenia,
• chęć do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności,
Mile widziane:
• doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
• umiejętność pracy pod presją
• zdolność bezwzrokowego pisania
• dynamizm w działaniu
• znajomość drugiego języka obcego - preferowany hiszpański

Oferujemy:
• pracę w kameralnym zespole, w przyjaznym gronie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• umowę o pracę i elastyczne lub stałe ( w zależności od preferencji) godziny pracy
• rozwojowe środowisko pracy
• wsparcie marketingowe i techniczne
• pełne wsparcie ze strony zespołu
• przeszkolenie w celu nabycia niezbędnych na tym stanowisku umiejętności,
• wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV i list motywacyjny wraz z poniższą klauzulą.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
Aplikacje prosimy przesyłać wraz z numerem referencyjnym w tytule maila na adres:

Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Ogłoszeniodawca

Firma: MANIFOLD