Dział: Dam pracę

Konsultant d/s turystyki w Service Center (obsługa biur)

Data ważności: 2007-08-22
Województwo: -wszystkie-

Pilnie poszukujemy osoby na stanowisko: Konsultant d/s turystyki w Service Center (obsługa biur podróży).
Miejsce pracy: Geschwand k. Norymbergii / Niemcy.
Zakres obowiązków: -Rezerwacja imprez turystycznych w komputerowym systemie rezerwacyjnym -Opieka nad naszymi biurami podróży oraz klientami w zakresie rezerwowanych imprez turystycznych -Koordynacja przepływu dokumentacji, archiwizacja dokumentów Wymagania: -Biegła znajomość języka niemieckiego oraz polskiego - warunek konieczny -Znajomość komputerowych systemów rezerwacyjnych (CRS) -Wykształcenie w zakresie turystyki -Wiedza dot. niemieckich organizatorów turystyki (TUI, TC, REWE, ...) -Samodzielność w działaniu i myśleniu -Dobra organizacja czasu pracy -Umiejętność przeprowadzania rozmów telefonicznych -Gotowość zmiany miejsca zamieszkania w okolice Geschwand Oferujemy: -stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę -możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia itp.) -możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie -dobry klimat pracy w młodym zespole -nowoczesne urządzenia pracy -pracę wymagającą samodzielności Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV i listu motywacyjnego w języku niemieckim na adres: Schmetterling Reisen GmbH & Co. KG Detlev Clasen Hauptstraße 131 91286 Geschwand E-Mail: Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszeniodawca

Firma: Schmetterling Reisen

dodaj swoje ogłoszenie [+]