Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za treść ogłoszeń. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt

Dział: Dla turystów

Grand Laola Spa - Wczasy nad morzem

Data wstawienia: 2015-04-07 09:44
Data ważności: 2015-06-06
Województwo: Podkarpackie

biekt

LAOLA Vital & Spa to obiekt składający się z dwóch budynków usytuowanych na zalesionym, ogrodzonym terenie, z wydzielonym placem zabaw dla dzieci, boiskami sportowymi do gier zespołowych, stylową kawiarenką i miejscem do parkowania samochodów. Spokój zapewnia położenie oddalone ok. 5 min. pieszo od centrum Pobierowa. Jest to nowocześnie wyposażony kompleks SPA, w którym są wykonywane zabiegi pod kontrolą doświadczonego personelu.
Do dyspozycji gości: przestronny hol z kącikiem rekreacyjnym, jadalnia, gdzie serwowane są smaczne, domowe posiłki, kawiarenka.

Zabiegi: masaż suchy całościowy klasyczny, masaż limfatyczny, masaż suchy punktowy stóp, okłady i plastry borowinowe ( częściowe), kąpiel borowinowa, kąpiel solankowa, kąpiel kwasowęglowa, kąpiele wirowe kończyn dolnych, czterokomorówka, elektroterapia, ultra dżwięki, diadynamik, prądy Nemecka, galwanizacja anodowa, jontoforeza, laseroterapia, krio sauna ( częściowa), magnetoterapia, lampa sollux, UGUL ( kinezyterapia indywidualna), inhalacje lecznicze, sauna z natryskiem płaszczowym, koloroterapia, solarium.

Zakwaterowanie: apartamenty 1,2,4 osobowe.

Apartament 1 osobowy o powierzchni 18m2 składa się z pokoju i łazienki
Apartament 2,4 osobowy o powierzchni 39m2 składa się z pokoju dziennego, sypialni i łazienki lub pokoju i łazienki.

Pokoje wyposażone są w łazienki, TV, telefon, łącze internetowe, barek.

Wyżywienie: na miejscu w jadalni, gdzie serwowane są smaczne, domowe posiłki.
Miejscowość

Pobierowo to najbardziej wysunięta na zachód miejscowość Wybrzeża Rewalskiego.
Cała miejscowość jest wspaniale położona skrywając się w przepięknym lesie sosnowo-świerkowym. Piaszczysta szeroka plaża i czysta woda stanowi największą atrakcję będąc miejscem kąpieli słonecznych i morskich, a w sezonie letnim spacerów w powietrzu nasyconym związkami jodu i magnezu.

CENA: 875 zł / osoba


Ogłoszeniodawca

Firma: Biuro Podróży BALKAN-EXPRESS,
Reprezentant: stażysta Yuliana Korostovska
Telefon: 17-852 10 75
E-mail: balkanexpress@o2.plTa strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij