Dział: Dam pracę

Pokojówk a / Pokojowy w **** Hotelu. Berlin

Data ważności: 2015-07-11
Województwo: -wszystkie-

Masz doświadczenie w pracy jako Pokojówka / Pokojowy? Znasz język niemiecki.?! Lubisz poznawać nowych interesujących ludzi? Cenisz sobie pracę w miłej atmosferze ?

Złóż aplikację

Szukamy właśnie Ciebie !!!!!

Walterfachkraft - to profesjonalny niemiecki pracodawca.
Od 17 lat organizuje bezpieczne i legalne zatrudnienie. Posiada oferty pracy na terenie Niemiec, dla specjalistów różnych branż, tj.: gastronomia, budownictwo, energetyka, informatyka, motoryzacja, przemysł, medycyna,
Dzięki fachowej obsłudze wciąż poszerzamy grono zadowolonych pracowników. Relacje z klientami budujemy bazując na wzajemnym szacunku i zrozumieniu.

Obecnie oferujemy:

Pracę dla Pokojówek / Pokojowych w **** Hotelu

Miejsce pracy: Niemcy, Münster; Oberhof, Berlin

Nr referencyjny: DE/ZI/2015/M/1205

Obowiązki:
- Sprzątanie pokoi wraz z urządzeniami sanitarnymi
- Zmiana pościeli, ręczników
- Uzupełniania środków czystości
- Prawidłowe sprzątanie na wyznaczonych obszarach zgodnie ze standardem hotelu

Wymagania:
- Osoby z doświadczeniem w pracy na w/w stanowisku
- Dobra / komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- Dobra organizacja pracy
- Sumienność i dokładność
- Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
- Pracę w ****Hotelu
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, opłacane w Niemczech
- Organizację przejazdu i zakwaterowania
- Płatny urlop, dodatek świąteczny
- Pomoc polskojęzycznej osoby z ramienia firmy
- Pomoc w uzyskaniu meldunku, klasy podatkowej w Niemczech, Kindergeld
- Możliwość pobierania zaliczek
- oraz wiele więcej

Zainteresowane osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j. niemieckim wraz klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych na adres e-mail

Będziemy kontaktować się wybranymi kandydatami:

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
ul. Oławska 17
50-123 Wrocław

Tel: +48 71 3666 081
Tel. +48 71 3666 802
Tel: + 48 669 851 420

Inne nasze aktualne oferty znajdziecie Państwo na stronie: www.walterfachkraft.pl

Ogłoszeniodawca

Firma: Walter-Fach-Kraft Personal GmbH