Dział: Dam pracę

Project Manager TravelReps

Data ważności: 2015-07-31
Województwo: Mazowieckie

TravelReps zajmuje się reprezentacją turystycznych firm zagranicznych z całego świata na polskim rynku agencyjnym. Promujemy oferty naszych zagranicznych partnerów, organizujemy workshopy, spotkania z agentami, fam tripy dla biur podróży. W związku z dynamicznym rozwojem zatrudnimy w Warszawie kolejnego pracownika od wrzesnia 2015.
Opis stanowiska:
Project manager TravelReps
- utrzymuje staly kontakt z polskimi ( czeskimi i węgierskimi) biurami podróży promując oferty zagranicznych klientów TravelReps
- na bieżąco jest w kontakcie z przypisanymi zagranicznymi klientami.
- prowadzi ewidencję swojej pracy , a szczególnie jej efektów w postaci zapytań i zleconych grup, monitoruje postępy w realizacji zapytań o oferty.
- sporządza miesięczne raporty dla swoich zagranicznych klientów
- współtworzy newslettery TravelReps

Wymagania
- wyższe wykształcenie i wysoka kultura osobista
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, mile widziane inne języki
- komunikatywność
- umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie w sukces firmy i jej klientów
- ogólna znajomość świata, zasad turystyki , a szczególnie branży MICE (mile widziane doświadczenie w tej dziedzinie)

Oferujemy bardzo ciekawą pracę z zakresu Public Relations i marketingu turystycznego, przyjazne otoczenie miłego zespołu i doświadczonej szefowej, możliwość wyjazdów zagranicznych.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać do 31 lipca 2015r na adres:

Ogłoszeniodawca

Firma: Travelreps