Dział: Dam pracę

Educational Sales Consultant

Data ważności: 2015-12-31
Województwo: Mazowieckie

Polsko-australijska firma - Bridge Agency (Overseas Education Centre) z oddziałem w Warszawie, zatrudni studentkę/ta studiów lub absolwenta uczelni o kierunku iberystyki/italianistyki/anglistyki lub turystyki na stanowisku: "Educational Sales Consultant"

Wstępny zakres obowiązków:

- oferowanie, sprzedaż oraz doradztwo w zakresie organizacji wyjazdów do Australii,
- stworzenie pozytywnego wizerunku firmy przy pierwszym kontakcie z klientem w biurze obsługi,
- kompleksowe przejęcie wydzielonej części komunikacji mailowej,
- czuwanie nad właściwym obiegiem informacji i dokumentów za pośrednictwem wewnętrznego systemu zarządzania CRM (Customer Relationship Manager),
- inne prace biurowe (np. skanowanie, zajmowanie się korespondencją wychodzącą i przychodzącą).

Wymagania:

- umiejętność pracy w zespole,
- umiejętności oferowania w języku hiszpańskim i angielskim,
- znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakietu MS Office) oraz urządzeń biurowych,
- wysoka kultura osobista,
- chęć nauki i przyswajania nowych informacji,
- punktualność, odpowiedzialność, samodzielność, a także osobiste zaangażowanie w realizowane zadania,
- chęć rozwoju personalnego oraz gotowość do zagranicznych podróży służbowych,
- doświadczenie w zakresie turystyki edukacyjnej i znajomość Australii mogą być dodatkowymi atutami.
- umiejętności oferowania w języku hiszpańskim lub/i włoskim będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- pracę w młodym, ambitnym i międzynarodowym zespole,
- odpowiedzialne i samodzielne stanowisko po okresie wstępnym,
- możliwość wyjazdów zagranicznych,
- pracę w centrum Warszawy (Powiśle), w bardzo atrakcyjnym otoczeniu biurowym (BUW),
- możliwość dodatkowego rozwoju oraz określenia ścieżki kariery,
- dla wyróżniających się pracowników oferujemy zagraniczne staże.

Osoby zainteresowane prosimy przesłać CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny korespondencją mailową na adres: . W temacie proszę wpisać - Praca w biurze Bridge Agency.
Zapraszamy do zapoznania się z profilem naszej firmy: www.bridgeagency.pl oraz na facebook.com/bridgeagencypolska

Rozpatrywane będą zgłoszenia dokonywane tylko i wyłącznie drogą mailową. Po zapoznaniu się z ofertami będziemy kontaktować się z wybranymi osobami celem umówienia spotkania. Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Zapraszamy do współpracy.

Ogłoszeniodawca

Firma: Bridge Agency