Dział: Dam pracę

Asystent Biura Adventure Warsaw

Data ważności: 2017-03-11
Województwo: Mazowieckie

Adventure Warsaw firma rozwijająca się prężnie na rynku Warszawskim od ponad 7 lat organizująca wycieczki po Warszawie, gry miejskie, eventy. Posiadająca flotę zabytkowych samochodów, własne muzeum Czar PRL, apartament dla Turystów oraz wiele pomysłów na dalszy rozwój.
Poszukuje osoby do pracy w biurze.
Opis stanowiska:
- przyjmowanie rezerwacji Turystów Indywidualnych
- kontakt z hotelami/kontrahentami
- kontakt z turystami w apartamencie
- pomoc innym pracownikom Adventure Warsaw ( rezerwacje miejsc, sprawdzanie dostępności, pomoc w realizacji imprez, oraz inne zadania zlecone)
- dbanie o biuro
- odbieranie codziennych telefonów
Wymagania:
- wykształcenie wyższe lub podczas studiów (studenci mile widziani)
- bardzo dobra/dobra znajomość języka angielskiego ( inne języki będą dodatkowym atutem)
- znajomość MS Excel
- zdolność do pracy pod presją czasu
- systematyczność i dbanie o szczegóły
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
- mile widziane doświadczenie w pracy w turystyce przyjazdowej
Oferujemy:
- ciekawą pracę z dużą perspektywą rozwoju
- pracę w młodym zespole z ciekawymi ludźmi ( to nie bla bla tylko prawda JESTEŚMY SUPER FAJNI:))
- pracę na pełen etat

Ogłoszeniodawca

Firma: Adventure Warsaw