Ogłoszenia
Ogłoszenia
- ITAKA Pruszków Galeria Nowa Stacja
- Salon CORAL TRAVEL szuka Specjalistki/y ds....
- Siedlce - Specjalista do spraw turystyki
- Specjalista ds. Turystyki - WAW
- Pilot wycieczek/ Przewodnik turystyczny - stała...
- SPECJALISTA DS TURYSTYKI
- Młodszy Specjalista ds. Turystyki
- wynajmę lub wydzierżawię
- Specjalista/ka ds. wsparcia i administracji w...
- Specjalista ds. turystyki BP Itaka - Warszawa Wola
Zamieszanie pod hotelem Novotel Centrum w Poznaniu
Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu twierdzi, iż hotel Novotel w Poznaniu bezprawnie zawłaszczył sobie kawałek Strefy Parkowania.
Jak dotąd sprawa pod hotelem Novotel Centrum Poznań wyglądała tak: na początku zniknął jeden znak, a zaraz po nim parkomat. Potem na znaku zakazu parkowania pojawiła się dodatkowa informacja - "nie dotyczy upoważnionych" Następnie zjawili się ochroniarze, którzy wprowadzili nowe zasady parkowania. Teraz panuje tam totalny chaos.
Osoby upoważnione do parkowania to oczywiście goście hotelowi, a zamieszanie wynika z braku podstaw prawnych Novotelu do korzystania na wyłączność z miejsc parkingowych.
Dyrektor hotelu Novotel Centrum w Poznaniu Włodzimierz Walkowiak twierdził we wtorek, że wydzierżawił fragment parkingu w strefie od Zarządu Dróg Miejskich, ponieważ poprzedni hotelowy parking zamknięto ze względu na fatalny stan techniczny i trzeba było znaleźć nowe miejsca dla gości.
Tymczasem w ZDM twierdzi, że parking nie został jeszcze wydzierżawiony, i że dopiero przesłano hotelowi projekt umowy dotyczącej wydzierżawienia części miejsc parkingowych. Zdaniem ZDM obecnie hotel nie ma prawa do korzystania z miejsc parkingowych, a tabliczka o treści "nie dotyczy upoważnionych" zamontowana została na zakazie parkowania bez wiedzy i zgody ZDM, więc hotel musi ją usunąć.
Dyrektor hotelu Włodzimierz Walkowiak twierdzi, że "Z tą tabliczką to trochę się pospieszył", i że sprawa do podpisania umowy z ZDM zostanie rozwiązana - dla pojazdów gości hotelowych znajdzie miejsce na fragmencie starego parkingu, który jeszcze funkcjonuje.
Komentarze
Tagi:
Dział hotele, pensjonaty:
Kto otrzyma dofinansowanie z programu Polskie szlaki
Starsze aktualności:
Mocny start wakacyjnych
Jaka będzie Strategia Rozwoju Turystyki
NIK: PAŻP niewystarczająco zapewniała bezpieczeństwo ruchu
Tylko co piąty Polak nie planuje
Join UP! z nowych całorocznym
Ceny wyjazdów spadają kolejny
10 mln PLN na renowację i wytyczanie szlaków
Pendolino w wakacje wydłuża
Rezerwacje na Boże Ciało w dobrym
Cyfryzacja hoteli jedynym
Tajemniczy Klient udaje się na urlop - badania w biurach podróży
Najatrakcyjniejsza działka w centrum Łodzi będzie sprzedana pod nowoczesny hotel
Wyrok Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości w sprawie opłat za obsługę naziemną na lotniskach
Jaka jest przyszłość biur podróży?
Internetowe biura turystyczne coraz skuteczniejszymi agentami!
Pakistan łagodzi politykę wizową
Promy pasażerskie zanieczyszczają Bałtyk
Krakowska Izba Turystyki - Odysy przyznane
Antigua i Barbuda - Polacy poznają raj na ziemi?
30 lat Suwalskiego Parku Krajobrazowego
Legoland zaprasza na legendarną Atlantydę
