Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Kierownik biura/ starszy specjalista
- Kierownik wypoczynku dzieci i młodzieży
- NEKERA - HELP DESK Specialist
- Specjalista d/s/turystyki ŁÓDŹ
- pOszukujemy pedagogów, psychologów projekt w...
- WYNAJĘ obiekt wypoczynkowy w Nałęczowie
- kontener gastronomiczny
- Specjalista ds. produktu
- Pilot, Włochy południowe
- Social Media / Content Creator - Nomade
"Marriott Exclusive" i jego niedociągnięcia
Jak się okazało, poziom usług świadczonych przez Hotel Marriott w Warszawie w ramach programu "Marriott Exclusive" wcale nie jest taki wysoki jakby się mogło wydawać.
"Jako właścicielka karty "Marriott Exclusive" chciałam wykorzystać posiadany voucher na bezpłatny nocleg w hotelu i dokonać rezerwacji pokoju na jedną dobę. W rozmowie z pracownikiem działu rezerwacji dowiedziałam się, że pokoje w interesującym mnie terminie są dostępne. Zostałam nawet zapytana, czy interesuje mnie pobyt w pokoju o podwyższonym standardzie. Niestety, kiedy zadeklarowałam, że jestem posiadaczką karty "Marriott Exclusive" i chciałabym wykorzystać posiadany voucher, okazało się, że w hotelu nie ma wolnych miejsc" - relacjonuje Małgorzata Chechlińska, właścicielka Biura Podróży Trip oraz współwłaścicielka hoteli Belweder i Litwor w Zakopanem.
Następnie Pani Małgorzata, zadzwoniła na bezpłatny numer infolinii, jednak nie uzyskała wyczerpującej odpowiedzi. Po tym fakcie wypowiedziała członkostwo w klubie, zwróciła kartę oraz zażądała zwrotu poniesionych kosztów. "W odpowiedzi otrzymałam od menedżera programu - wraz z przeprosinami - wyjaśnienia o wyczerpaniu puli pokoi przeznaczonych dla członków klubu. Zaproponowano mi jednocześnie kolejne voucher na wyroby kawiarni i restauracji Hotelu Marriott, co wydało mi się niestosowne w chwili, gdy zwróciłam posiadaną kartę klubową wraz ze wszystkimi - bezużytecznymi dla mnie - voucherami" - kończy Pani Małgorzata.
Komentarze
Tagi:
Komentarze:
Uups...
[2005-01-20 11:08 999.999.999.*]
Bardzo źle potraktowali Panią Małgorzatę Chechlińską - bardzo wpływową osobę w branży turystycznej... odpowiedz »
To jest lipa!
[2005-01-20 11:37 999.999.999.*]
Owa Pani chyba miała w tym jakiś interes, może zrobiła przysługę dla kogoś? Bo na mój gust posiadanie biura i 2 hoteli nie zwalnia z myślenia i czytania regulaminów.
A co do Marriotta to istotnie się podłożył - może lepiej niech dba lepiej o swoich klientów upewniając się zawczasu, że rozumieją oni sprzedawane produkty? Bowiem nie ma większych pajaców niż dorobkiewicze, którzy myślą, że się znają na rzeczy :( odpowiedz »Dziwne
[2007-03-14 11:25 62.121.117.*]
Ja jestem członkinią Marriott Exclusive już od kilku dobry lat i jakoś nigdy nie miałam problemów ze skorzystaniem z vouchera, czy na nocleg czy na sale konferencyjną. Za każdym razem dzwonię jednak bezpośrednio do biura Marriott Exclusive i to oni za mnie załatwiają wszelkie rezerwacje. Może jeśli by Pani, tak jak jest od razu powiedziane przy dołączaniu do programu, skontaktowała się z biurem i konsultantem Marriott Exclusive nie było by problemu... odpowiedz »
odpowiedź
[2008-05-21 09:59 81.219.22.*]
Ja osobiści ejestem bardzo zadowolna z usług ME. Kiedy dzwonie bezpośrednio do biura ME, odbieraja tam bardzo miłe i kompetente osoby, które starają sie mi pomoc na tyle, na ile mogą. Także uważam, że ten klub jest świetnym rozwiązaniem dla osób, kore korzystaja z usług hotelu Marriott i innych hoteli partnerskich. odpowiedz »
[2008-10-20 08:48 195.116.250.*]
niesety smutne jest to, że my ludzie z branży, zamiast sie wspierać podstawiamy sobie nogi. skądinąd ciekawa jestem jakie ograniczenia w korzystaniu z różnych promocji i programów specjalnych znajdują się u pani, pani małgorzato? odpowiedz »
Dział hotele, pensjonaty:
Za dużo polityki w dyskusji o najmie
Samowole budowlane na terenach
Dział dla turystów:
Blisko powołania Pełnomocnika Rządu do spraw promocji marki
Rainbow wprowadza cyfryzację podpisu
Za dużo polityki w dyskusji o najmie
Starsze aktualności:
Festiwale muzyczne przyciągają
Na co trzeba uważać przy polskich
Jak firmy windykacyjne oceniają branżę
Limit płynów będzie zniesiony, ale dla
Dwa kraje zostaną objęte unijnym
Kolejny sportowy minister
TUI kupuje akcje innego
Europejscy turyści nie tracą chęci do
GUS: Rośnie liczba noclegów rezerwowanych za pomocą
Co jest problemem w transporcie na
Nowe mapy dla Hilton International
Zamachy m.in. w egipskim Hiltonie
Katowice: rozdano złote, srebrne i brązowe Globy
Ryanair: do 19 grudnia nie polecimy z Rzeszowa i Krakowa
Kiedyś Chłopskie Jadło, teraz restauracje Łówcy Smaków!
Zabytkowym park w Choroszczy odzyska dawną świetność?
Toruń: do obiegu wchodzą denary z wizerunkiem Kopernika
Ile trzeba zapłacić za rezerwację miejsca w samolocie
Turystyka biznesowa zyskuje w Polsce coraz większą popularność - specjaliści poszukiwani
Konferencja: Rola turystyki w życiu osób niepełnosprawnych
Holistyczny Weekend Feng Shui w Hotelu Bryza Resort & SPA
Polscy touroperatorzy szukają firm czarterowych za granicą
Polski rynek nieruchomości hotelowych w II kwartale 2009
Najlepsze gospodarstwo agroturystyczne w województwie śląskim
Pomysły na tanie wycieczki zagraniczne
