Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Rezydent Turystyczny (asystent) - Rodos
- Specjalista / Specjalistka ds. marketingu i...
- Pilotaż i przewodnictwo po Szczecinie
- Pałac sprzedam
- Salon firmowy ITAKA w Łodzi - Specjalista ds....
- Kraków - Specjalista ds. Turystyki
- Business Support Specialist
- Pilotów, Organizatorów, Koordynatorów wyjazdów...
- Pilotów, Organizatorów, Koordynatorów wyjazdów...
- Doradców klienta przyjmiemy - Warszawa / Mokotów
Europejskie convention bureaus spotkają się w Warszawie
W dniach 24 - 25 września 2015 w Warszawie odbędzie się spotkanie dyrektorów europejskich, narodowych convention bureaus. Strategiczne partnerstwo jest pierwszą tego rodzaju inicjatywą, mającą na celu wzmocnienie światowej pozycji Europy jako miejsca spotkań i wydarzeń.
Początkowa idea autorstwa Erica Bakermansa (Netherlands Board of Tourism and Conventions) oraz Matthiasa Schultzego (German Convention Bureau) w ciągu roku gwałtownie zyskała na popularności i łączy teraz 17 członków. Celem nieformalnej grupy europejskich narodowych convention bureaus jest wymiana wiedzy i współpraca na rzecz wzmocnienia pozycji każdego z członków, a także wzmocnienie pozycji Europy jako wiodącego kontynentu w organizacji wydarzeń biznesowych na świecie.
"Alians narodowych, europejskich biur kongresów i spotkań to okazja do wymiany poglądów, ustalania wspólnych strategii oraz dyskusji na temat roli Europy na globalnym rynku spotkań. Bardzo się cieszę, że tym razem dyrektorzy wszystkich narodowych convention bureaus przyjadą na zaproszenie Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej do Warszawy" - komentuje Krzysztof Celuch, kierownik PCB POT.
"Dla Warsaw Convention Bureau, którego głównym celem jest pozycjonowanie Warszawy jako najważniejszej wschodzącej destynacji w Europie Centralnej i Środkowej inicjatywa ta jest niezwykle cenna. Wierzymy, że w obliczu obecnych i przyszłych trendów rynku kongresowego i incentive Europa stanowi bardzo silną i atrakcyjną alternatywę dla międzynarodowych organizatorów. Zawiązane partnerstwo narodowych convention bureaus przyczyni się nie tylko do wymiany doświadczeń ale i wzmocni ofertę MICE całego regionu" - dodaje Mateusz Czerwiński, dyrektor Warsaw Convention Bureau.
Komentarze
Tagi:
Dział biura turystyczne:
Nowa dyrektor zarządzająca w Join
Polacy szukają wakacji nad
Branża turystyczna przygotowuje się na nowe unijne
Wakacje.pl z nagrodą za kampanię
Stabilizacja cen wycieczek stopniowo zastępowana niewielkimi
Dział centra informacji i promocji:
Zrównoważone destynacje w praktyce - cykl szkoleń
Ciekawy pomysł na promocję
Konferencja Nowe Trendy w Turystyce już w przyszłym
Lublin z nową atrakcją
Wielkopolska Organizacja Turystyczna chce ułatwić planowanie krótkich
Starsze aktualności:
WP Holding docenia sektor
Grecja zmodernizuje przejście graniczne w
Kto straci, a kto zyska na zmianie
Kto wybierał małe obiekty noclegowe w 2024
Ilu turystów odwiedziło
Na czerwcówkę chętniej niż rok
EXIM tours wzmacnia zespół
PKP Intercity uruchamia połączenie do
Polacy są gotowi płacić więcej za
ECTAA domaga się wprowadzenia ochrony na wypadek bankructwa linii
Czy KE wprowadzi dodatkowe procedury bezpieczeństwa w pociągach?
Tunezja odpiera zarzuty w sprawie kampanii reklamowej
ONZ będzie chronić zabytki z listy UNESCO
Grupa AccorHotels otwiera swój pierwszy hotel w Gruzji
Jak wygląda sytuacja rynkowa popularnej sieci fast-food?
WITD organizuje konkurs dla zawodowych kierowców
KLM rozpoczął współpracę z BimBimBikes
Hertz wypowiedział umowę Ryanairowi
Listopadowe wyniki linii Ryanair i easyJet
Spadające ceny lata rozruszają sprzedaż?
Spotkania biznesowe to motor dla hotelarstwa
Znamy laureatów konkursu `Hotel z Pomysłem`
szukamy towarzystwa na wyjazd do Tajlandii 1-15 grudzień 2011
