Ogłoszenia
Ogłoszenia
- poszukuję pilota trasa Września- Warszawa
- KONSLUTANT/KONSULTANTKA DO DZIAŁU CALL CENTER
- SPECJALISTA / SPECJALISTKA DO DZIAŁU KONTROLI...
- SPECJALISTY/SPECJALISTKI DO DZIAŁU MARKETINGU
- SPECJALISTA/SPECJALISTKA DS. ROZLICZEŃ I...
- Sun Way Travel w Łodzi poszukuje Specjalistki/ty
- Specjalista ds turystyki Konin - biuro podróży...
- Specjalista / Specjalistka ds. Turystyki
- Meble do salonu franczyzowego TUI
- Specjalista ds.Turystyki
Forum grupa: Transport
|
Omnia Trawel zatrudnia bandytówData wysłania: 2008-05-29 12:22 Autor: Czytelnik IP 93.96.51.*Jechałam kiedyś Omnią z Londynu do Polski. Była to okropna podróż. Kierowcy autobusu o imieniu Zbyszek i jego ekipeie nie spodobała się moja twarz więc zostałam zwyzywana i zastraszanona. Podobno miałam zapłacić jakiś haracz za przewóz. Jechałam sama i byłam osłabiona po ciężkiej grypie. Do tej pory przeklinam tych ludzi i Omnią Trawel już w życiu nie pojadę - ani nikt z moich znajomych. Jeśli kiedykolwiek rozpoznam tego gościa lub przewodniczkę na ulicy - wydrapię im oczy bez zastanowienia!
|
Forum gorące tematy
Forum gorące tematyKiwi.com analizuje wielkanocne podróże
Jeśli pasażer sam załatwi sobie lot zastępczy, może nie dostać odszkodowania za opóźnienie
Urlop.pl zaprasza nowych i obecnych partnerów na spotkanie
Branża turystyczna przygotowuje się na nowe unijne zasady
Maroko złagodziło zasady wjazdu
jakas masakra z tymi centrami i itaka ze dała przyzwolenie
Nowy członek zarządu PKS Polonus
Ministrowie turystyki krajów G-20 opracowali ramy rozwoju sektora
Zadbaj o dane swoich klientów!
Nowy skład Rady Polskiej Organizacji Turystycznej
ULC: pierwszy kwartał roku porównywalny do czasów sprzed pandemii
Coraz więcej turystów odwiedza Drezno i Krainę Łaby
123 kierunki w nowym rozkładzie z Pyrzowic
Komisja Europejska chce wydłużenia ograniczeń podróży
Otworzono największą podwodną restaurację
Gdzie Polacy wybierają się na urlop egzotyczny?
Radisson otworzy nowy hotel w Gdańsku
Jerozolima: kolejne zamieszki. Część miasta zamknięta dla turystów
Czy wiecie coś o biurze podrózy "Pantur" z Katowic?