Dział: Dam pracę

Zakynthos GRECJA - praca w wypożyczalni samochodów

Data ważności: 2018-02-05
Województwo: --poza-Polską--

Holiday Drive Rent A Car na wyspie Zakynthos (Grecja) poszukuje pracowników na letni sezon 2018.
Działająca stabilnie firma posiada 3 oddziały w najpopularniejszych resortach na wyspie: w Argasi, Tsilivi oraz Laganas. Zajmujemy się wypożyczaniem samochodów osobowych odwiedzającym Zakynthos turystom.
Oferujemy dobrą atmosferę pracy w biurze, pakiet ubezpieczenia oraz gwarantowane wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji pracownika i dodatki wg wyników sprzedaży. Zapewniamy również zakwaterowanie na wyspie oraz nieodpłatnie udostępniamy pojazd.

Opis stanowiska:
Do obowiązków pracownika naszej firmy należą:
- obsługa klienta i sprzedaż (prezentacja oferty, wypełnianie kontraktów, przyjmowanie wpłat, obsługa kasy fiskalnej)
- dowóz pojazdów do klientów (hotel, lotnisko, port, etc)
- bieżące aktualizowanie panelu rezerwacji
- odbieranie telefonu służbowego
- dbanie o czystość w biurze
- sporządzanie raportów okresowych sprzedaży

Wymagania:
Kwalifikacje wymagane:
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- znajomość języka polskiego lub/i czeskiego
- umiejętność komunikacji
- umiejętność sprzedaży
- prawo jazdy kat. B oraz umiejętność parkowania

Kwalifikacje nieobowiązkowe (dodatkowy atut):
- znajomość języka greckiego
- znajomość innych języków (niemiecki, włoski, rosyjski)
- prawo jazdy kategorii AM, A1, A2, A (pojazdy jednośladowe)
- doświadczenie w pracy w branży turystycznej

Zainteresowanych kandydatów prosimy o kontakt pod adresem email m . Prosimy o załączenie CV w języku angielskim lub greckim z aktualnym zdjęciem.
Rozmowy kwalifikacyjne rozpoczną się końcem stycznia 2018.

------------EN----------

Holiday Drive Rentals in Zakynthos (Greece) is looking for people to work in the summer season 2018.
We offer good working atmosphere in the office, insurance and salary adequate to one's skills.We also provide accommodation.
Necessary qualifications:
-very good knowledge of English,
-driving licence cat. B and good driving&parking skills,
-knowledge of Polish or Czech language.
-good communicative skills,
Additional qualifications:
-knowledge of Greek language and every other foreign language,
-driving licence cat. AM, A1, A2, A etc.,