Dział: Dam pracę

Praca w Rainbow w Legionowie

Data ważności: 2018-08-10
Województwo: Mazowieckie

Salon Firmowy Rainbow lic.

Specjalista ds. turystyki - Legionowo

Biuro Podróży Rainbow zatrudni specjalistę ds. turystyki do biura franczyzowego Rainbow.

Fascynują Cię wyjazdy i podróże?
lubisz ludzi i masz optymistyczne nastawienie do świata,
przyjemnością będzie dla Ciebie spełnianie wakacyjnych marzeń Klientów,
jesteś osobą k o m u n i k a t y w n ą, energiczną i pełną pasji,
jesteś odpowiedzialny i wyróżniasz się inicjatywą,
marzysz o podróżowaniu po świecie,
chcesz pracować w oparciu o umowę o pracę,
Jesteś na dobrej drodze. Przed Tobą cały świat przeżyć!

Specjalista ds. turystyki
Miejsce pracy: Legionowo, Warszawa (okolice)
Charakter pracy: Stacjonarna

Stanowisko: Specjalista ds. turystki

OPIS STANOWISKA:

obsługa Klientów salonu sprzedaży w zakresie doradzania, przygotowania i sprzedaży ofert turystycznych
bezpośrednia, mailowa i telefoniczna obsługa klienta
tworzenie ofert
stałe utrzymywanie kontaktów z klientami
pozyskiwanie nowych klientów
sprzedaż wyjazdów turystycznych, ubezpieczeń turystycznych
prowadzenie ewidencji sprzedaży
prowadzenie obsługi po sprzedażowej
realizacja celów sprzedażowych
dbanie o wizerunek biura.

WYMAGANIA:

znajomość branży turystycznej (warunek konieczny)
doświadczenie w pracy w biurze podróży (warunek konieczny)
znajomość systemów rezerwacyjnych: MerlinX, Travella, BlueVendo
dobre umiejętności komunikacyjne oraz wysoka kultura osobista
samodzielność, odpowiedzialność i umiejętność wyznaczania priorytetów
umiejętność pracy w oparciu o wyznaczone cele, zaangażowania i nastawienia na osiąganie celów
planowanie i raportowanie realizowanych zadań
znajomość obsługi pakietu MS Office (Word, Excel)
dyspozycyjność
znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

OFERUJEMY:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
ciekawą pracę w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
możliwość wyjazdów zagranicznych (study tour)
podstawę + prowizję zależną od wyników
pracę w nowo otwartym i eleganckim Biurze Podróży
udział w szkoleniach
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania znajdujący się na dole ogłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Wymagane dokumenty: CV.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Boho Travel Wioleta Sapiaska (Biuro lic. Rainbow) z siedzibą w Legionowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)".

Informujemy, że Administratorem danych jest Boho Travel Wioleta Sapiaska (Biuro lic. Rainbow) z siedzibą w Legionowie (05-120), przy ul. Piłsudskiego 35. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszeniodawca

Firma: Biuro Podróży Rainbow lic.