Dział: Dam pracę

Praca w Salonie Podróży Janki k. Warszawy

Data ważności: 2019-07-02
Województwo: Mazowieckie

Poszukujemy do punktu franczyzowego Travelplanet.pl w Centrum Handlowym Janki k/Warszawy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

SPECJALISTA DS. TURYSTYKI.
Opis stanowiska:
- sprzedaż oferty turystycznej,
- posprzedażowa obsługa Klientów,
- dodatkowo internetowa i telefoniczna obsługa Klientów.

Czego oczekujemy:
- doświadczenie zawodowe w branży turystycznej na podobnym stanowisku(min. 6 miesięcy),
- znajomości systemów rezerwacyjnych,
- znajomości rynku turystycznego,
- komunikatywność, wysoka kultura osobista,
- dobra znajomość obsługi komputera,
- zainteresowanie podróżami,
- pracowitość i kreatywność.

Co oferujemy:
- umowę o pracę,
- stabilne stanowisko pracy,
- atrakcyjny system wynagradzania,
- atrakcyjny system premiowy (przez cały rok),
- udział w zagranicznych wyjazdach szkoleniowych - study tour,
- przeszkolenie produktowe i systemowe,
- elastyczny grafik.

Zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem i listem motywacyjnym na adres
e-mail: m lub o tel. na nr 692428401

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Ogłoszeniodawca

Firma: Travelplanet