Dział: Dam pracę

Praca w Krakowie i Warszawie

Data ważności: 2020-04-17
Województwo: -wszystkie-

Organizacją wyjazdów zajmujemy się od 2002 roku, zaczynaliśmy od wypraw studenckich, jako Wytwórnia Wypraw istniejemy od 2005 roku i od 2006 roku organizujemy wyjazdy dla każdego, kto chce z nami pojechać. Jak sama nazwa wskazuje, tworzymy wyprawy, z tym że nie są to wyprawy wyczynowe, tylko poznawcze, w których skupiamy się na odwiedzanych miejscach, wszechstronnym poznaniu danego regionu, zobaczeniu wszystkiego, co ciekawe, również miejsc mniej znanych. Staramy się łączyć różnego rodzaju walory poznawcze, czyli góry, relaks nad morzem, architekturę miast, folklor regionu, spotkania z ludźmi. Organizujemy też bardziej aktywne wyprawy piesze, rowerowe czy też spływy, które są najczęściej łączone ze sobą albo też stanowią tylko element danej wyprawy. Biuro znajduje się w Warszawie i w Krakowie.

Poszukujemy:
Pracownik obsługi biura turystycznego

Opis stanowiska:
Organizujemy wyprawy o charakterze poznawczym, głównie w kierunkach wschodnich - kraje byłego ZSRR, Rumunia, Bałkany, Iran, poszukujemy osób do współpracy w biurze przy obsłudze klientów i kontrahentów.
Działamy w Warszawie i Krakowie.

Wymagania:
znajomość regionów, do których organizujemy wyjazdy, to najważniejsze, praktyka podróżnicza (samodzielne podróże, pilotaż, przewodnictwo) i wiedza dotycząca krajów byłego ZSRR, regionu bałkańskiego, Rumunii, Iranu, mile widziane osoby po studiach dotyczących tych kierunków. Jeżeli nie spełniacie tych warunków chociaż częściowo i nie znacie wyżej wymienionych regionów, prosimy nie zgłaszajcie się do nas,
języki rosyjski i angielski (mile widziany serbski i inne języki z regionów, do których organizujemy wyjazdy),
doświadczenie w pracy biurowej, obsługa office, systemów rezerwacyjnych, mile widziane podstawy księgowości,
doświadczenie w obsłudze klienta,
mile widziane doświadczenie w obsłudze kontrahentów z krajów, do których organizujemy wyjazdy.

Oferujemy:
Ciekawe zajęcie, kontakt ze światem wschodnim, możliwości poszerzania wiedzy na jego temat, elastyczny czas pracy, możliwości awansu i wzrostu wynagrodzenia zależne od Twojego zaangażowania i umiejętności.

Prosimy o wysłanie CV na adres: z dopiskiem Kraków lub Warszawa.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Wytwórnia Wypraw sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)". Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Wytwórnia Wypraw sp z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Środkowa 1/33. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszeniodawca

Firma: Wytwórnia Wypraw