Dział: Dam pracę

Praca we wczasywBułgarii.pl

Data ważności: 2024-02-01
Województwo: --poza-Polską--

Praca we wczasywBułgarii.pl - Twoja szansa na przygodę i rozwój!

poszukujemy do pracy: przewodników, animatorów, pilotów wycieczek oraz pracowników biurowych
praca od połowy maja do końca września na wybrzeżu Bułgarii

pasujesz idealnie do naszego zespołu jeśli:
porozumiewasz się po bułgarsku (albo chętnie uczysz się języków - zapewniamy krótki kurs, a więcej nauczysz się na miejscu)
elastyczność to zdecydowanie Twoja cecha
uwielbiasz pracę z ludźmi
jesteś kreatywną duszą
punktualność to dla Ciebie oczywistość
odnajdujesz się w intensywnym rytmie pracy sezonowej

wspaniale jeśli:
ukończyłeś kurs pilota/przewodnika/rezydenta/animatora
masz doświadczenie w pracy w turystyce
zgadzasz się ze stwierdzeniem, że umiejętność sprzedaży jest bardzo przydatna w życiu
porozumiewasz się w innych językach (np. angielski, rosyjski)
w internecie i social media poruszasz się jak ryba w wodzie

zapewniamy:
szkolenie, wsparcie merytoryczne i przygotowanie do pracy
umowę na okres letniego sezonu z możliwością przedłużenia na okres jesienno - zimowy oraz kolejne sezony
atrakcyjne wynagrodzenie:
- pracownik biurowy - 40 godzin tygodniowo od 4500 pln netto/miesięcznie
- piloci, animatorzy, przewodnicy stawka za jednodniową wycieczkę 12-godzinną od 80 eur, 6-godzinną od 40 eur z możliwością podwyżki
- dokładne wynagrodzenie będzie ustalane w zależności od doświadczenia kandydata
wyżywienie podczas wycieczek (przewodnicy, piloci, animatorzy)
zakwaterowanie w pokoju 1-osobowym
możliwość rozwoju i aktywnego udziału w tworzeniu naszych usług
zwrot za podróż do Bułgarii i z powrotem do Polski, po przepracowanym sezonie

GŁÓWNE ZADANIA:

przewodnika:
zebranie uczestników wycieczki z punktów zbiórki
realizacja programu lokalnej wycieczki z naszej oferty
płacenie za wstępy do atrakcji powierzonymi środkami
współpraca z podwykonawcami i całym zespołem
aktywne promowanie innych usług i produktów biura
przygotowanie relacji z wycieczek na social media

pracownika biurowego:
aktywna sprzedaż wycieczek
kontakt z klientami (mailowy, telefoniczny oraz osobisty)
zarządzanie rezerwacjami

ABY PRZESŁAĆ SWOJE ZGŁOSZENIE:
nagraj prosty filmik (max 1min) do 100MB w którym powiesz, dlaczego chcesz z nami pracować i załącz wraz z CV, wypełniając poniższy kwestionariusz: https://forms.gle/4AUjSPqxGudYxbLA6

Rekrutacja na sezon 2024 - startuje 01.01.2024 r. i trwa do 25.01.2024 r.

Ogłoszeniodawca

Firma: wczasywBułgarii.pl