Dział: Dam pracę

Praca dla studentów - Warszawa- Specjalista ds. Sprzedaży

Data ważności: 2024-03-23
Województwo: Mazowieckie

Stowarzyszenie Almatur jest nie tylko biurem podróży, ale również jedynym w Polsce przedstawicielem International Student Identity Card (ISIC) będącym jedynym dokumentem potwierdzającym status studenta na całym świecie. Przysługuje Studentom uczelni państwowych i prywatnych bez ograniczenia wieku. Obecnie poszukujemy na sezon 2024 (Kwiecień-Sierpień) dodatkowej osoby w sprzedaży i obsłudze klienta.

OPIS STANOWISKA:
- bezpośrednia, telefoniczna i mailowa obsługa Klientów, doradztwo, analiza potrzeb i sprzedaż
- dbałość, zaangażowanie

Od Kandydatów oczekujemy:
- znajomości języka angielskiego
- dobrej organizacji pracy, dokładności i skrupulatności
- dobrych umiejętności sprzedażowych - kontakt z Klientem na wysokim poziomie
- łatwość nawiązywania kontaktów, utrzymywania dobrej współpracy
- wysoka kultura osobista
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży

Oferujemy:
- indywidualny program wdrożenia do pracy,
- umowę zlecenie,
- 8 godzinny system pracy pon - pt w godz. 9-17,

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego na adres

Zastrzegamy sobie kontakt tylko do wybranych kandydatów.

Ogłoszeniodawca

Firma: Biuro Podróży i Turystyki Almatur-Polska S.A.