Subskrypcja

SzukajUwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za treść ogłoszeń. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt

Sprzedam/wynajmę

Dział: Sprzedam


Data wstawienia:  2017-03-20 16:09:38
Data ważności:  2017-05-19
Województwo:  Pomorskie

Odstąpię lokal /33 m2 /w centrum Gdyni, osobie która chciałaby zacząć prowadzić biuro podróży /zgody wszystkich największych TO/ lub rozpocząć inną działalność gospodarczą. W cenie odstępnego całe wyposażenie do prowadzenia biura podróży. Lokal bardzo dobrze zlokalizowany, w atrakcyjnym punkcie , posiada duże witryny z ekspozycją zachodnią, bardzo dobrze doświetlone. Przed lokalem ogólnodostępny parking dla klientów. Można wejść i zacząć działalność. Istnieje możliwość wynajęcia PUSTEGO LOKALU. Lokal z własna toaletą i pomieszczeniem socjalnym. Cena odstępnego do negocjacji. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego 694 605 108.
   
           

Ogłoszeniodawca

Reprezentant:  Jadwiga
Telefon:  694 605 108

   
                    Wersja do druku


Powrót do działu: SprzedamLista działówSzukajPowiadom

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij