Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za treść ogłoszeń. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt

Dział: Sprzedam

Sprzedam/wynajmę

Data wstawienia: 2017-03-20 16:09
Data ważności: 2017-05-19
Województwo: Pomorskie

Odstąpię lokal /33 m2 /w centrum Gdyni, osobie która chciałaby zacząć prowadzić biuro podróży /zgody wszystkich największych TO/ lub rozpocząć inną działalność gospodarczą. W cenie odstępnego całe wyposażenie do prowadzenia biura podróży. Lokal bardzo dobrze zlokalizowany, w atrakcyjnym punkcie , posiada duże witryny z ekspozycją zachodnią, bardzo dobrze doświetlone. Przed lokalem ogólnodostępny parking dla klientów. Można wejść i zacząć działalność. Istnieje możliwość wynajęcia PUSTEGO LOKALU. Lokal z własna toaletą i pomieszczeniem socjalnym. Cena odstępnego do negocjacji. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego 694 605 108.


Ogłoszeniodawca

Reprezentant: Jadwiga
Telefon: 694 605 108Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij