Subskrypcja

Szukaj

Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za treść ogłoszeń. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt

praca dla wychowawców

Praca dla wychowawców

Biuro podróży JUVENTUR oferuje pracę dla wychowawców kolonijnych na terenie kraju - w górach i nad morzem.

Termin: od początku wakacji do 06.08.2017

Wymagania:
- zaświadczenia o ukończeniu kursu wychowawców kolonijnych lub zaświadczenie o zatrudnieniu jako czynny nauczyciel
- doświadczenie mile widziane
- umiejętność prowadzenia zajęć dla dzieci
- odpowiednie warunki zdrowotne

Zakres obowiązków:
-opieka nad uczestnikami kolonii od miejsca wyjazdu do powrotu
-realizacja programu wypoczynku

Gwarantujemy:
-pracę na podstawie umowy
- ubezpieczenie NNW

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy office@juventur.travel.pl

Ogłoszeniodawca

Firma:  Biuro Turystyki Młodzieżowej Juventur
WWW:  strona www
Reprezentant:  Krystyna Skura
Telefon:  15 822 54 20;15 823 16 66
E-mail:  office@juventur.travel.pl

Ogłoszenie wyróżnione

Dział:  Dam pracę
Data wstawienia:  2017-06-12 13:00:30
Data ważności:  2017-08-11
Województwo:  -wszystkie-

                    Wersja do druku

Powrót do działu: Dam pracęLista działówSzukajPowiadom

OK, zamknij