Subskrypcja
Subskrypcja

Szukaj
Szukaj

Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za treść ogłoszeń. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt

Dział: Dam pracę

praca dla wychowawców

Praca dla wychowawców

Biuro podróży JUVENTUR oferuje pracę dla wychowawców kolonijnych na terenie kraju - w górach i nad morzem.

Termin: od początku wakacji do 06.08.2017

Wymagania:
- zaświadczenia o ukończeniu kursu wychowawców kolonijnych lub zaświadczenie o zatrudnieniu jako czynny nauczyciel
- doświadczenie mile widziane
- umiejętność prowadzenia zajęć dla dzieci
- odpowiednie warunki zdrowotne

Zakres obowiązków:
-opieka nad uczestnikami kolonii od miejsca wyjazdu do powrotu
-realizacja programu wypoczynku

Gwarantujemy:
-pracę na podstawie umowy
- ubezpieczenie NNW

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy office@juventur.travel.pl

Ogłoszeniodawca

Firma: Biuro Turystyki Młodzieżowej Juventur
Reprezentant: Krystyna Skura
Telefon: 15 822 54 20;15 823 16 66
E-mail: office@juventur.travel.pl

Ogłoszenie wyróżnione

Dział: Dam pracę
Data wstawienia: 2017-06-12 13:00
Data ważności: 2017-08-11
Województwo: -wszystkie-

OK, zamknij