Aktualności
Ogłoszenia
Aktualności dnia
Galileo Leisure - po polsku i z natychmiastową wypłatą prowizji dla agentów
Aktualności: wszystkie
Tak wygodnie jeszcze nie było! Galileo Leisure - portal dla agentów turystycznych pozwalający w jednym miejscu zarezerwować hotel, apartament, willę, samochód, transfer z lotniska i wiele innych usług turystycznych - od 25 czerwca dostępny jest w polskiej wersji językowej.
To nie jedyne udogodnienie proponowane agentom przez portal GalileoLeisure.com. 11 czerwca nastąpiła zmiana sposobu rozliczania prowizji za rezerwacje dokonywane za pośrednictwem portalu. Agenci płacący kartą kredytową lub przelewem uzyskują prowizję w wysokości 12% natychmiast w momencie płatności za rezerwację! Dzięki wprowadzonej zmianie agenci będą otrzymywali swoje prowizje nawet do 60 dni wcześniej. Dodatkową korzyścią wynikającą ze zmiany jest brak minimalnej stawki, od osiągnięcia której uzależnione było dotychczas wypłacanie prowizji.
Warto pamiętać, iż Galileo Leisure gwarantuje zarządzanie rezerwacjami grupowymi przez wyspecjalizowaną sekcję w GTA / Octopus Travel, która wspiera agentów w przygotowaniu kompleksowych ofert i organizacji całego programu turystycznego (rezerwacja hotelu, transferów, wycieczek fakultatywnych itp.) oraz w ich imieniu negocjuje ceny i warunki ofert grupowych.
Portal www.GalileoLeisure.com oferuje wszystkim zarejestrowanym agentom nieograniczony dostęp do rewelacyjnych stawek wynegocjowanych przez GTA /Octopus Travel (większość z nich nie jest dostępna poprzez systemy GDS):
- 25 000 hoteli
- 3 000 apartamentów i willi
- 3 500 lokalizacji rent a car
- 2 500 transferów
- 4 300 wycieczek fakultatywnych
Rejestracja oraz korzystanie z portalu jest dla agentów bezpłatne. Dodatkowe informacje o Galileo Leisure oraz opis procesu rejestracji można znaleźć na stronie www.galileo.net.pl
Komentarze
Tagi:
Dział biura turystyczne:
Ecco Holiday: 10 lat wakacji za
OtoWakacje proponuje kreatywne
Lwów: TUI Travel umowy z 47
Dział dostawcy/usługodawcy branży:
Lwów: TUI Travel umowy z 47
Seksskandal - pokojówki dostaną
Archiwum 2008/36 Archiwum 2005/29 Archiwum 2012/6
Antynikotynowa poprawka do ustawy nie przeszła
Nie ma pieniędzy na Mazurski Park Narodowy
W Karkonoszach znaleziono zwłoki czeskiego turysty
Nowy Główny Inspektor Transportu Drogowego
Kopalni w Wieliczce grozi zawalenie?!
Nowe wypożyczalnie na Islandii
Nikt nie kontroluje organizatorów imprez integracyjnych?
Pociąg relacji Kraków - Hel to nie miejsce dla dzieci!
UE i USA zbadają efekty porozumienia Open Sky
Statystyki nie przestają cieszyć
Trwają poszukiwania kolejnego polskiego autokaru!
Linie Ryanair nie chcą latać z Łodzi?
Najważniejsze słabości bałtyckich plaż
Egipt: zastrzelono 6 porywaczy, kolejnych 2 zatrzymano
Imprezy integracyjne nie zawsze bezpieczne






