Grupa B&B Hotels kupiła 15 hoteli

Grupa B&B Hotels powiększa ilość posiadanych obiektów noclegowych. Spółka sfinalizowała zakup 15 hoteli od hiszpańskiej Grupy Sidorme.


Marka B&B Hotels istnieje w Hiszpanii od 2015 roku, po przejęciu czterech hoteli działających uprzednio pod nazwą "Holiday Inn Express". Obiekty te znajdują się w Madrycie, Gironie, Alicante i Walencji. Po sfinalizowaniu transakcji z Sidorme portfolio B&B Hotels wzbogaciło się o 15 kolejnych hoteli (1367 pokoi) zlokalizowanych w Madrycie, a także w Kastylii-La Mancha, Katalonii, Walencji, Andaluzji i w Kraju Basków.

Sidorme działa w tym samym obszarze co B&B Hotels, dzięki czemu idealnie wpisuje się w przyjęty przez Grupę koncept "Econochic ".

Nabycie hiszpańskiej grupy Sidorme, pozwoli nam znacząco wzmocnić naszą pozycję w Hiszpanii, zwiększając ilość do 19 hoteli w całym kraju. Transakcja ta jest częścią naszej nieustannej międzynarodowej ekspansji i wyrazem dążeń do tego, by z czasem stać się liderem na rynku hoteli ekonomicznych - mówi Georges Sampeur, Prezes Zarządu Grupy B&B Hotels.

Grupa B&B Hotels liczy 387 hoteli w Europie: we Francji (252), w Niemczech (85), we Włoszech (24), w Hiszpanii (19), w Czechach (1) oraz Maroku (1). W Polsce aktualnie funkcjonuje pięć obiektów świadczących usługi hotelowe pod szyldem tej marki. Niedawno Grupa B&B Hotels zapowiedziała ekspansję na kolejne rynki zagraniczne - w planach są otwarcia w Szwajcarii, w krajach Beneluksu, w Austrii oraz w Brazylii.
Komentarze

(kiedy jest to możliwe, sugerujemy podpisanie się)

(akceptacja regulaminu)Tagi:
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij