Subskrypcja
SubskrypcjaSzukaj
SzukajForum grupa: Biura turystyczne

Polska podpisuje dokument o współpracy turystycznej z Kubą

Data wysłania: 2017-06-13 13:24 Autor: Czytelnik IP automat

Aktualność:
W trakcie wizyty polskiej delegacji na Kubie doszło do podpisania memorandum o współpracy w zakresie turystyki.

Z ramienia Ministerstwa Sportu i Turystyki dokument podpisał wiceminister Jarosław Stawiarski, który przejął odpowiedzialność za turystykę po odwołaniu Dawida Laska. Ze strony kubańskiej porozumienie sygnował wiceminister turystyki Luis Miguel Diaz Sanchez.

Podpisanie dokumentu ma na celu zwiększenie wymiany turystycznej pomiędzy Polską a Kubą, oraz rozszerzanie współpracy pomiędzy touroperatorami z obu krajów. W ramach realizacji umowy, jej sygnatariusze zobowiązują się do zachęcania podmiotów z branży turystycznej do aktywnej promocji m.in poprzez udział w targach turystycznych, wydawanie informatorów turystycznych w językach obydwu krajów czy reklamę w mediach. Oprócz tego porozumienie przewiduje wymianę informacji na temat ważnych działań dotyczących turystyki organizowanych w każdym z krajów oraz udzielanie wsparcia w uzyskiwaniu korzystnych warunków uczestnictwa w wyżej wymienionych przedsięwzięciach.

Dodatkowo obie strony zobowiązują się do organizacji podróży studyjnych dla dziennikarzy z obydwu krajów.

    •  

      [2017-06-13 13:24 80.52.137.*]

      Kolejna okazja do wycieczki partyjnych urzędasów i udawania, że coś skutecznego robią, bo współpraca z Kubą trwa już od wielu lat i nie jest to zasługa ministrów czy wiceministrów i podpisywanych porozumień.   odpowiedz »

 
     

Powrót do wątkówOdśwież

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij