Dział: Dam pracę

Kierownik Sklepu Turystyczno-Sportowego w Krakowie

Data ważności: 2008-02-02
Województwo: Małopolskie

Dla naszego Klienta znanej na rynku Firmy Handlowej, zajmującą się sprzedażą odzieży i sprzętu outdoor, poszukujemy Kandydata do pracy na stanowisko:
Kierownik sklepu (branża turystyczno -sportowa), praca w Krakowie.

Wymagania;
- doświadczenie na stanowisku kierowniczym
_ znajomość obowiązujących przepisów, zasad prowadzenia dokumentacji sprzedaży,
komunikatywność, sumienność, odpowiedzialność, lojalność wobec Firmy
znajomość technik obsługi Klienta
obsługa komputera, internetu, kasy fiskalnej itp
dobra organizacja pracy
umiejętność motywowania pracowników, samodzielność w działaniu
znajomość branży turystyczno-sportowej będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków na powyższym stanowisku:

-zarządzanie sklepem, personelem,
-dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów
-odpowiedzialność za jakość obsługi Klientów itp.

Firma oferuje:
-stabilną pracę z możliwością rozwoju

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie emailem Aplikacji na adres;
, z dopiskiem Kraków

Prosimy także o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych zawartych w CV przez Pośrednictwo Pracy Maxlex, w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji,
w tym na ich przekazywanie do potencjalnych pracodawców (zgodnie z ustawą z dnia 29 06 1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U.97 nr 133, poz.883).

Ogłoszeniodawca

Firma: Pośrednictwo Pracy Maxlex