Dział: Dam staż

Staż w studenckim biurze podróży w Lublinie

Data ważności: 2012-01-14
Województwo: Lubelskie

Masz dużo czasu? Nie masz dwóch kierunków ? Nie masz pracy ? Dołącz do ekipy Student Travel, zdobądź doświadczenie w zawodzie. Poszukuje osób na bezpłatny staż do pracy w biurze podróży w Lublinie przy obsłudze klienta.

Co oferujemy:
*Nabycie doświadczenia
*Praca w miłej, przyjaznej, studenckiej atmosferze
*W nagrodę za pracę - wyjazd na jeden z naszych wyjazdów
*Po odbyciu stażu możliwość dalszej współpracy

Twoje zadania:
*Obsługa klienta
*Promocja ofert

Czego oczekujemy:
*Zaangażowania w pracy
*Dyspozycyjności (elastyczne godziny)
*Pracowitości
*Umiejętności pracy pod presją czasu, niekiedy w stresie
*Kreatywności
*Znajomość Offica
*Umiejętność korzystania z Internetu
*I własny sprzęt do pracy (laptop)

Zainteresowanych proszę o złożenie aplikacji na stronie http://student. travel. pl/goto184, 4um-rekrutacja-stazysta
W razie pytań o kontakt mailowy lukasz@student.travel.pl

Ogłoszeniodawca

Firma: Student Travel