Dział: Dam pracę

Telemarketer z językiem angielskim

Data ważności: 2012-08-11
Województwo: Pomorskie

Firma YOURCAREERGROUP jest od 13 lat wiodącym wydawcą tematycznych serwisów rekrutacyjnych dla branży hotelarskiej, turystycznej i gastronomicznej na rynku międzynarodowym oraz od półtora roku w Polsce.
Na naszym głównym portalu www.hotelcareer.com znajduje się aktualnie ok. 12000 ofert pracy zamieszczonych przez ponad 3000 przedsiębiorstw z całego świata.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszego biura położonego w centrum Gdańska kandydatów na następujące stanowisko:

Wymagania:

- doświadczenie w sprzedaży przez telefon (połączenia wychodzące)
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- zdolności komunikacyjne
- dużo uśmiechu:)

Obowiązki:
- telefoniczna sprzedaż ogłoszeń rekrutacyjnych wśród hoteli na naszym międzynardodowym portalu internetowym www.hotelcareer.com
- aktualizacja i kompletowanie bazy danych
- prace administracyjno-biurowe

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia na cały etat w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę od pierwszego dnia pracy
- wynagrodzenie stałe + prowizja
- stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku w biurze w centrum Gdańska
- nowoczesne, międzynarodowe środowisko pracy w dynamicznie rozwijającej się branży
- ciekawe i pasjonujące projekty
- doskonałą i bezstresową atmosferę pracy
- szkolenia w kraju oraz w centrali naszej firmy w Duesseldorfie

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji wyłącznie w j. angielskim na adres Email:

Ogłoszeniodawca

Firma: YOURCAREERGROUP Sp. z o.o. Sp. k.