Dział: Dam pracę

Manager obiektu hotelarskiego

Data ważności: 2013-02-26
Województwo: Śląskie

Zatrudnimy głównego managera Obiektu hotelowego, dysponującego bazą noclegową 200 miejsc, w Beskidach, nad jeziorem Żywieckim, .

Oferujemy
• Możliwość dynamicznego rozwoju, zdobywania wiedzy i nowych doświadczeń w biznesie
• Możliwość samodzielnego kształtowania polityki rozwoju hotelu
• Odpowiedzialność i samodzielność w pracy
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość pracy w młodym zespole i wpływ na jego kształtowanie
• Po okresie próbnym umowę o pracę oraz możliwość zamieszkania w apartamencie na terenie obiektu
• Telefon oraz samochód do celów służbowych

Wymagania
• Doświadczenie na stanowisku menedżerskim
• Umiejętność pracy w zespole oraz budowania zespołu
• Znajomość podstawowych kwestii prawnych normujących działalność gospodarczą i hotelarską
• Umiejętność kształtowania strategii rozwoju oraz egzekucji zadań
• Łatwość nawiązywania kontaktów i zdolności przywódcze
• Bardzo dobra znajomość angielskiego
• Umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office
• Dyspozycyjność
• Mile widziane będzie doświadczenie w branży turystycznej, najlepiej w zarządzaniu ośrodkiem hotelowym i zapleczem gastronomicznym

Obowiązki
• Tworzy strategię rozwoju firmy oraz wdraża ją i egzekwuje we współpracy z Zarządem Spółki
• Kieruje i koordynuje bieżącą pracę obiektu w celu uzyskania optymalnej efektywności oraz zysku
• Tworzy (selekcja pracowników) i kieruje zespołem
• Współpracuje z innymi działami firmy, wspiera ich działalność (sprzedaż, marketing)
• Buduje relacje z klientami biznesowymi firmy
• Zarządza działaniami z zakresu marketingu, sprzedaży, logistyki, zakupów, obsługi klienta, działalności zaplecza gastronomicznego, remontów, bezpieczeństwa
• Aktywnie wdraża innowacje, usprawnienia kosztowe, sprzedażowe i jakościowe

Jak aplikować?
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie życiorysu oraz listu motywacyjnego w języku polskim, a także minimum jednej rekomendacji od wcześniejszego pracodawcy na adres

Firma: Przedsiębiorstwo Hotelarsko-Turystyczne ODYS Sp. z o.o.