Dział: Dam pracę

Młodszy Kucharz - NIEMCY!!!

Data ważności: 2013-01-29
Województwo: -wszystkie-

Młodszy kucharz Niemcy Pilnie

Ukończyłeś szkołę gastronomiczną w zawodzie kucharza albo jesteś tuż przed jej ukończeniem i chciałbyś zacząć zbierać doświadczenie zawodowe w wysokiej klasy hotelach? Podchodzisz z entuzjazmem do pracy i jesteś nastawiony na współpracę nie tylko z kolegami z kuchni, ale również ze wszystkimi pracownikami hotelu? Czy gość hotelu jest dla Ciebie najważniejszy podczas pracy? Jeżeli tak, to jest to praca dla Ciebie!

Agencja Pracy Koncepcja poszukuje dla swojego klienta, niemieckiego pracodawcy, kandydatów na stanowisko:
Commis de Cuisine,
czyli młodszy kucharz, pomaga w przygotowywaniu potraw.

Organizujemy SPOTKANIE z niemieckim pracodawcą we WROCŁAWIU. Ilość miejsc ograniczona.
Kandydaci spełniający wymagania, którzy wezmą udział w spotkaniu będą mieli pierwszeństwo w procesie rekrutacji na poszczególne stanowiska pracy.

Miejsce pracy: 4 lub 5cio gwiazdkowe HOTELE w Niemczech.
Praca dla kucharek i kucharzy.
Rozpoczęcie pracy: od stycznia.

Obowiązki:
• fachowość i odpowiedzialność na obejmowanym stanowisku (Mise en place), nastawienie na ciągły rozwój;
• ścisła współpraca pod nadzorem Chef‘a de Partie;
• obowiązek najwyższej możliwej staranności przy przetwórstwie surowców jak i przy recepturach;
• współodpowiedzialność za odpowiednią jakość w stosunku do wyznaczonego standardu;
• pomoc przy tworzeniu i organizowaniu koniecznego zapotrzebowania biorąc pod uwagę zapotrzebowanie dzienne;
• odpowiedzialność za higienę, ład i porządek w obrębie swojego miejsca pracy;
• profesjonalne wsparcie pracowników dopiero zaczynających pracę, którzy np. przyuczają się do zawodu;
• wypełnianie wszystkich innych powiązanych zadań wypadających podczas pracy!

Wymagania:
• wykształcenie i doświadczenie na podobnym stanowisku;
• bardzo dobra znajomość j. niemieckiego, słownictwo branży gastronomicznej.

Oferujemy:
• sympatyczny i kompetentny zespół;
• ponadprzeciętne wynagrodzenie, dodatki z napiwków;
• zwrot kosztów dojazdu w zależności od odległości miejsca zamieszkania od miejsca pracy;
• dodatek pieniężny do pracy w ramach nadgodzin, w nocy, w dni wolne i świąteczne;
• dodatki do płacy godzinowej przy dłuższej współpracy z klientem;
• dodatek urlopowy i bony świąteczne;
• ...oraz wszystko to, co jest ważne dla dobrej atmosfery pracy!

Sposób aplikowania:
CV w języku polskim oraz niemieckim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych,
Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe
prosimy przesyłać na adres email:

koniecznie z adnotacją w temacie maila: Commis de Cuisine Niemcy

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 8 lat. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Agencja Pracy Koncepcja
Wrocław ul. Podwale 62/1
Nr tel. 71 3438073
Tel. kom. 790 59 27 19
Tel. kom. 792 785 242

Więcej na stronie internetowej www.koncepcja.eu

Ogłoszeniodawca

Firma: Agencja Pracy Koncepcja