Dział: Dam staż

Płatny staż - praca na stałe

Data ważności: 2013-02-26
Województwo: Mazowieckie

Poszukujemy osoby do koordynowania i rozwijania naszego programu partnerskiego

Zakres obowiązków:
- pozyskiwanie partnerów do programu
- utrzymywanie relacji z obecnymi partnerami
- dostosowywanie bannerów reklamowych do potrzeb partnerów
- pisanie artykułów - tworzenie treści na strony partnerów
- w dalszej perspektywie koordynacja i nadzór opiekunów programu

Wymagania od poszukiwanej osoby:
- Dobra znajomość języka angielskiego (francuski i/lub włoski mile widziane)
- bardzo dobra / biegła obsługa programów biurowych
- znajomość podstaw języka HTML
- znajomość podstaw obsługi programu PHOTOSHOP
- doświadczenie / biegłość w pisaniu artykułów (lekkie pióro)
- znajomość podstaw SEO copywritingu

Oferujemy:
- Staż płatny - wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy (min. 1000 pln - 4000 pln)
- W przypadku dobrych wyników zatrudnienie na stałe
- Szkolenia i rozwój w dynamicznie rozrastającym się biurze podróży (250% w skali roku)
- W przyszłości (przy odpowiednim rozwoju) stanowisko managerskie - koordynowanie opiekunów programu partnerskiego
- Pracę w młodym zespole
- Premie w postaci udziału w wyjazdach

Prosimy o zgłoszenia TYLKO I WYŁĄCZNIE od osób posiadających odpowiednie kwalifikacje - nie zamierzamy szkolić z obsługi worda, excela, bądź programów graficznych - TE UMIEJĘTNOŚCI SĄ ABSOLUTNĄ PODSTAWĄ

W celu aplikowania prosimy o przygotowanie:
- CV (dużą uwagę będziemy przywiązywać do formy)
- Artykułu (wczuwając się w organizatora zajawka bądź relacja z wyjazdu - może być fikcyjna, podkoloryzowana - chodzi o zweryfikowanie umiejętności - najlepiej z zachowaniem zasad SEO copywritingu. Przykład: http://studentcamp. pl/majowka_poprzednie, relacja_lato_2011)
- Banner wielkości 250 x 300 px z wykorzystaniem jakiegokolwiek logotypu ST (http://student.travel.pl/logoST) - w formacie .psd (nie musi być "ładny" - ma być zrobiony w PhotoShop\'ie - jako potwierdzenie podstawowych umiejętności)

CV wraz z artykułem i bannerem prosimy przesłać na adres e-mail:
arek@student.travel.pl

MAILE NIE SPEŁNIAJĄCE WYMAGAŃ (bez wymaganych plików) BĘDĄ Z AUTOMATU IGNOROWANE.

Prosimy wyłącznie o kontakt mailowy.

Ogłoszeniodawca

Firma: Student Travel