Dział: Dam pracę

Przedstawiciel Handlowy

Data ważności: 2013-03-14
Województwo: Mazowieckie

Bedsonline to portal internetowy przeznaczony dla biur podróży, który oferuje dostęp do bazy 50.000 hoteli na całym świecie, wycieczek, biletów wstępu, transferów, wynajmu samochodów itp. Jestśmy częścią koncernu TUI Travel Plc. - wiodącego organizatora turystyki w Europie.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko
Miejsce pracy: Wielkopolska lub Mazowieckie
Odpowiedzialność za regiony: Mazowieckie, Wielkopolska, Lubuskie, Zachodnio-Pomorskie.

Od kandydatów oczekujemy:
• min. 3 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie z branży turystycznej
• gotowości do częstych podróży służbowych - praca na zasadach home office
• zdolności negocjacyjnych, znajomości technik sprzedaży, komunikatywności
• doskonałej organizacji pracy
• wysokiej kultury osobistej, konsekwencji w dążeniu do celu
• Dobrej znajomości pakietu MS Office
• Prawa jazdy kategorii "B"
Zakres obowiązków:
• realizacja planów sprzedaży firmy
• budowanie długoterminowych relacji z klientami
• pozyskiwanie nowych klientów
• przeprowadzanie prezentacji i szkoleń u klientów
• raportowanie do przełożonych
Kandydatom oferujemy:
• samodzielną i ciekawą pracę w profesjonalnym, dynamicznym zespole
• szkolenia pozwalające osiągnąć perfekcję w pracy
• możliwość rozwoju zawodowego
• atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie uzależnione od osiąganych wyników

Aplikacje w języku polskim, zawierające cv oraz list motywacyjny, prosimy przesłać na adres m

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami telefonicznie informując o terminie i miejscu rozmowy kwalifikacyjnej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Ogłoszeniodawca

Firma: Bedsonline