Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za treść ogłoszeń. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt

Dział: Szukam pracy

Studentak

Data wstawienia: 2007-04-12 11:05
Data ważności: 2007-05-12
Województwo: -wszystkie-

Witam serdecznie!!!
Jestem studentką AWF w Warszawie/ Zamiejscowy Wydział Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej/. Obecnie jestem na II roku kierunku Turystyka i Rekreacja (studia dzienne). Poszukuję pracy w terminie 01.07.2007- 30.09.2007 w branży: hotelarskiej, gastronomicznej oraz w dziedzinie sportu i rekreacji. Posiadam uprawnienia Instruktora Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Fitness (oraz doświadczenie w tym zawodzie), ukończyłam kurs udzielania pierwszej pomocy a także: kurs Wychowawcy Kolonijnego, Młodszego Ratownika WOPR. Prowadziłam zajęcia z dziećmi i rodzicami m.in: Zabawy dla dzieci i rodziców przy ZWWF w Białej Podlaskiej 2006, Olimpiadę przedszkolaków 2006 w Białej Podlaskiej oraz uczestniczyłam w organizacji Biegów Majowych w Radzyniu Podlaskim 2006. Posiadam prawo jazdy kat.B. Posługuję się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym oraz językiem niemieckim w stopniu podstawowym. Moje zainteresowania to: turystyka (podróże); sport( siatkówka, taekwon-do- trenuję 10 lat i posiadam osiągnięcia w tym sporcie); muzyka( ukończyłam Szkołę Muzyczną I stopnia w Radzyniu Podlaskim); taniec( aerobik, taniec nowoczesny, taniec ludowy- uczęszczam na zajęcia Studenckiego Zespołu Pieśni i Tańca "Podlasie"). Ostatnim moim hobby jest fotografia cyfrowa. Cechuje mnie optymizm, sumienność i pomysłowość.
Zapraszam do współpracy!!!


Ogłoszeniodawca

Reprezentant: Milena KorolczukTa strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij