Dział: Dam pracę

Stanowisko biurowo-księgowe w Warszawie

Data ważności: 2014-09-17
Województwo: Mazowieckie

Firma Polsko-australijska Bridge Agency - Overseas Education Centre z oddziałem w Warszawie, zatrudni osobę na ½ etatu z możliwością przedłużenia rozszerzenia czasu pracy na stanowisku :

"Stanowisko biurowo-księgowe w biurze branży turystyki edukacyjnej"

Wstępny zakres obowiązków:

- wstępne prowadzenie książki przychodów i rozchodów, ewidencji VAT, ewidencji sprzedaży, rozliczeń walutowych, import i export usług, prowadzenie ewidencji wartości niematerialnych i prawnych, sporządzanie wstępnych kwartalnych deklaracji podatkowych oraz ZUS, wykonanie zeznania rocznego, naliczanie wynagrodzeń zgodnie z obowiązującymi przepisami, sporządzanie oraz przekazywanie rozliczeń i deklaracji do US i ZUS, prowadzenie ewidencji wynagrodzeń poszczególnych pracowników, sporządzanie rozliczeń rocznych pracowników)
- zajmowanie się pozostałymi sprawami i dokumentacją administracyjno-finansową (rejestracja dokumentów przychodzących, sprawdzanie i kompletowanie dokumentacji do biura rachunkowego, itp.),
- inne prace biurowe (np. skanowanie, zajmowanie się przychodzącą korespondencją wychodzącą i przychodzącą, uzupełnianie CRM).

Wymagania:
- umiejętność pracy w zespole,
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakietu MS Office) oraz urządzeń biurowych,
- wysoka kultura osobista,
- chęć nauki i przyswajania nowych informacji,
- punktualność, odpowiedzialność, elastyczność, a także osobiste zaangażowanie w realizowane zadania,
- chęć rozwoju personalnego oraz gotowość do zagranicznych podróży służbowych,
- doświadczenie w zakresie turystyki edukacyjnej i znajomość Australii będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
- pracę w młodym, ambitnym i międzynarodowym zespole,
- odpowiedzialne i samodzielne stanowisko po okresie wstępnym,
- możliwość częstych wyjazdów zagranicznych,
- możliwość dodatkowego rozwoju oraz określenia ścieżki kariery,
- dla wyróżniających się pracowników oferujemy zagraniczne staże.

Osoby zainteresowane prosimy przesłać CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny korespondencją mailową na adres:

W temacie proszę wpisać - Praca w biurze Bridge Agency. Rozpatrywane będą zgłoszenia dokonywane tylko i wyłącznie drogą mailową. Po zapoznaniu się z ofertami będziemy kontaktować się z wybranymi osobami celem umówienia spotkania.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU ORAZ DO ZAPOZNANIA SIĘ Z KATALOGIEM AUSTRALIA 2013 : http://www. bridgeagency. pl/assets/BridgeAgency2013. pdf

Ogłoszeniodawca

Firma: Bridge Agency